Balinalar, Binance’den Bu Altcoin’leri Satın Alıyor!

Balinalar, Binance’den Bu Altcoin’leri Satın Alıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar, Binance’den Bu Altcoin’leri Satın Alıyor!

Kripto balinalar Polygon (MATIC)’te 4,8 milyon dolarlık token aldı. MATIC ile beraber Chainlink (LINK) balinalar tarafından en çok satın alınan ilk 10 kripto paraya dahil olmayı başardı. Popüler kripto borsası Binance platformunda balinaların aldığı altcoin projelerinin ayrıntıları Kriptokoin.comda.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar, Binance’den Bu Altcoin’leri Satın Alıyor! 1

Binance kripto borsasındaki balina aktiviteleri

Ethereum (ETH) sahipleri, geçtiğimiz gün satın alınan ilk 10 dijital varlık listesinde yer alan Chainlink (LINK), Polygon (MATIC) ve diğer tokenleri ekliyor. Belirli kripto para birimlerine sahip büyük yatırımcılar hakkında çeşitli veriler toplayan popüler kripto istatistik firması WhaleStats, geçtiğimiz gün ve gece en büyük 1.000 Etereum (ETH) balinası tarafından en aktif olarak satın alınan ilk 10 kriptonun bir listesini paylaştı. Polygon (MATIC), Chainlink (LINK) ve diğer birkaç kripto para bu listede. Popüler kripto istatistik firması WhaleStats ayrıca, çok sayıda Ethereum (ETH) sahibinin en çok satın alınan dijital varlıklar listesinden LINK, MATIC ve diğer iki kripto parayı satın aldığını bildiren birkaç tweet yayınladı. Tweetlere göre MATIC, LINK vb. ETH yatırımcıları arasında popüler hale geldi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar, Binance’den Bu Altcoin’leri Satın Alıyor! 2

Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK) blockchainlerinin yerel tokenleri dışında, son 20 saat içinde ETH sahipleri Tether, Circle ve Binance’den çok sayıda ETH, SUSHI, WOO, dolara sabitlenmiş stablecoinler satın alıyor. Bunların dışında kalan diğer birkaç kripto para birimi de atılan twetlerde görülüyor. MATIC burada 6. sırada, LINK ise 8. sırada yer alıyor.

https://twitter.com/WhaleStats/status/1494523100410822659

Popüler kripto istatistik firması WhaleStats’tan alınan verilere göre, balinalar MATIC’te 4.8 milyon dolar, LINK’te 1.6 milyon dolar satın almış görünüyor. Birkaç tweet’te WhaleStats, son zamanlarda 2.767.779 Polygon (MATIC) ve 99.990 Chainlink (LINK)’in satın alındığını belirtti. Bunlar sırasıyla 4.853.435 dolar ve 1.614.838 dolar değerinde. Bu balinalar ayrıca 1.122.173 dolar değerinde 1.954.300 WOO ve 8.255.745 dolar değerindeki 2.003,821 SUSHI satın aldı. Her iki token de Ethereum yatırımcıları tarafından satın alınan ilk 10 kripto para listesinde yer alıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap