Balinalar Atağa Geçti: Bu Altcoin Rekor Kırıyor!

Balinalar Atağa Geçti: Bu Altcoin Rekor Kırıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Balinalar Atağa Geçti: Bu Altcoin Rekor Kırıyor!

Şubat, popüler olarak bilinen meme coin Shiba Inu (SHIB) için rekor bir ay gibi görünüyor. Popüler altcoin Shiba Inu, en büyük 1.000 Ethereum balinasının cüzdanında en büyük yatırım olarak yerini yeniden aldı. SHIB, böylece kripto para türev platformu FTX’in yerel tokenı FTT’yi geride bıraktı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Shiba Inu, altcoin balinalarının cüzdanında liderliğe yükseldi

Shiba Inu (SHIB), 1.822.731.714 dolarlık toplam değeriyle en büyük 1.000 Ethereum cüzdanı arasında en çok tutulan coin olarak birinciliğe oturdu. Verilere göre balinalar, yüzde 16.85 oranında SHIB tutuyorlar. Daha önce bu pozisyonda türev platformu FTX’in FTX tokenı yer alıyordu. Yani SHIB, FTT’yi geride bıraktı.  Salı günü fiyatta yüzde 20’lik bir artışın ardından SHIB, piyasa değerine göre küresel olarak 13. en büyük kripto para birimi olarak yerini koruyor.

BTC Piyasası: Balinalar Atağa Geçti: Bu Altcoin Rekor Kırıyor! 1

SHIB, pazartesi günü 19 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşarak kripto para borsası Binance’in ABD dolarına sabitli stablecoin’i Binance USD’sini (BUSD) aştı.   Fiyatlarındaki bu artışın yanı sıra, WhaleStats verileri, Shiba Inu’nun (SHIB) FTX tokenlarını geçe konusunda başarılı olduğunu ve toplam değeri 1.822.731.714 dolar ile ilk 1.000 ETH balina cüzdanı arasında en büyük ERC-20 yatırımı (yüzde16.85) haline geldiğini ortaya koyuyor.

SHIB, Dogecoin’i geçebilir mi?

Tüm bu kayıtların ardından, Shiba Inu şimdi başka bir popüler köpek temalı meme coin’i Dogecoin’i (DOGE) piyasa değeri açısından aşmaya çalışıyor. Bazılarına göre, alıcıların ivmesini görünce bu mümkün görünüyor. SHIB için ticaret hacmi, fiyatlardaki artışla birlikte yükselmeye devam ediyor. Esas olarak Tesla Elon Musk’ın CEO’su tarafından desteklenen meme coin projesi DOGE, şu anda CoinMarketCap (CMC) tarafından küresel olarak 12. en büyük kripto olarak sıralanıyor.

BTC Piyasası: Balinalar Atağa Geçti: Bu Altcoin Rekor Kırıyor! 2

Shiba Inu’nun rakibi Dogecoin’i geçmek için piyasa değerinde üç milyar dolarlık yükseliş görmesine ihtiyacı var. Yazım sırasında SHIB yüzde 20’lik artış ile 0.000032 dolardan, Dogecoin ise yüzde 1.2’lik artışla 0.15 dolardan el değiştiriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap