Balinalar, 12 Altcoin’i Stokluyor: SHIB, MANA ve Daha Fazlası…

Balinalar, 12 Altcoin’i Stokluyor: SHIB, MANA ve Daha Fazlası…

Paylaş
BTC Piyasası: Balinalar, 12 Altcoin’i Stokluyor: SHIB, MANA ve Daha Fazlası…

SHIB, MATIC, SAND, FTT ilk 100 ETH balinası tarafından stoklanan altcoinler arasında. ENJ ve MANA da dahil olmak üzere birçok büyük altcoin, en büyük Ethereum balinaları tarafından tutulan ilk on iki kripto listesinde yer alıyor.

BTC Piyasası: Balinalar, 12 Altcoin’i Stokluyor: SHIB, MANA ve Daha Fazlası… 1

SHIB’den Decentraland (MANA)’a 12 altcoin

Kriptokoin.com olarak yakından izlediğimiz WhaleStats kripto izleme hizmeti, portföylerinin en büyük bölümünü Ethereum’da tutan en büyük yüz yatırımcı tarafından tutulan kripto para birimlerinin bir listesini paylaştı. Bu listede SHIB, Polygon (MATIC), FTX Token (FTT), Decentraland (MANA), vb. var. Bunların arasında ikinci en büyük meme temalı kripto token Shiba Inu (SHIB), FTX Token (FTT), Decentraland (MANA), The Sandbox (SAND), Chainlink (LINK), Enjin Coin (ENJ), vb. var. Balinalar LINK zulalarını genişletmeye devam ediyor. Bugün erken saatlerde WhaleStats, en büyük birkaç Ethereum balinasının 22.9 milyon dolardan fazla Chainlink satın aldığını bildirdi. Aşağıdaki twette de görüleceği gibi, BEST, OKB, CHSB, CRO ve SRM listede yer alan diğer altcoinler.

BTC Piyasası: Balinalar, 12 Altcoin’i Stokluyor: SHIB, MANA ve Daha Fazlası… 2

Bunların arasında J.R.R. Tolkien’ın dünyaca ünlü fantastik romanındaki (Yüzüklerin Efendisi) kilit karakterlerden birinin adını taşıyan “Gimli” cüzdanı da vardı. Bu yatırımcı yakın zamanda büyük miktarda Shiba Inu satın aldı. Satın alma, geçen hafta, 3 Mart’ta “Gimli”nin 442.637.867.858 SHIB’yi yaklaşık 11 milyon dolara satın almasıyla gerçekleşti. Bu satın alma işleminden sonra, WhaleStats ölçeğine göre ilk 5 Ethereum yatırımcısının SHIB hisseleri, bir trilyon Shiba Inu’ya yükseldi.

https://twitter.com/WhaleStats/status/1502296959415361540

3 Nisan’da 600 milyon SHIB yakılacak

Bigger Entertainment’ın (en aktif SHIB brülörlerinden biri) sahibi Steven Cooper tarafından paylaşılan verilere göre, bir sonraki SHIB yakma partisi 3 Nisan’da planlandı. O gün, YouTube’da canlı olarak 600 milyon meme tokeni yok etmeyi planlıyorlar. Bir önceki yakma partisi 14 Şubat’ta gerçekleşti – o zamanlar 240 milyondan fazla SHIB yakıldı. Proje, Ekim 2021’in sonundan beri SHIB‘yi yok ediyor. Proje düzenli token yakmaya başladığından beri, dolaşımdaki arzdan şaşırtıcı bir şekilde 1.414.967.476 SHIB çıkarıldı.

BTC Piyasası: Balinalar, 12 Altcoin’i Stokluyor: SHIB, MANA ve Daha Fazlası… 3

 Bu yanık partileri için fonlar, şirket tarafından YouTube’daki mobil oyunlar, müzik çalma listeleri vb. alanındaki faaliyetleri aracılığıyla toplanıyor. SHIB’yi yok eden bir başka büyük proje olan @shibburn, son 24+ saat içinde 17.708.469 Shiba Inu’nun yok edildiğini bildirdi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap