Balina birikimi istikrarla bağlantılı olduğundan Litecoin’de yükseliş görülüyor

Balina birikimi istikrarla bağlantılı olduğundan Litecoin’de yükseliş görülüyor

Paylaş
BTC Piyasası: Balina birikimi istikrarla bağlantılı olduğundan Litecoin’de yükseliş görülüyor

Kripto para piyasaları bugün Litecoin‘in (LTC) fiyatında %1,36’lık bir artışla 70,36$’dan süreç gördüğü için hafif bir yükseliş kaydetti. Analist Ali Martinez, LTC’nin 70 doların üzerindeki fiyat istikrarının balina birikimi modeliyle örtüştüğüne dikkat çekti. Bu müşahede, LTC balinaları tarafından yapılan büyük süreçlerin sayısının yaklaşık 3.000’den 2.000’in biraz üzerine düştüğü ve buna LTC’nin bedelinin 69 doların altına inmesinin eşlik ettiği bir haftanın akabinde geldi.

Yıl boyunca zorluklarla müsabakasına karşın, yılbaşından bugüne (YTD) yaklaşık yüzde üçlük küçük bir artış ve yaklaşık altı aylık kıymetinin beşte biri oranında bir düşüşle, Litecoin’i çevreleyen bir optimistlik havası var. Analistler, balina birikimi eğiliminin devam etmesi halinde, yıl sonuna kadar LTC’nin performansında bir düzgünleşme olabileceğini kestirim ediyor.

Balina faaliyetleri ve fiyat istikrarı ortasındaki korelasyon, Litecoin’in kıymetli sahiplerinin kripto para ünitesinin piyasa hareketlerinde çok değerli bir rol oynayabileceğini gösteriyor. Yıl sonu yaklaştıkça, yatırımcılar ve analistler bu eğilimin devam edip etmediğini ve Litecoin’in bedeli üzerinde ileriye dönük nasıl bir tesiri olabileceğini yakından izleyecekler.

Bu makale yapay zekanın takviyesiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Koşul ve Şartlar kısmımıza bakın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap