Bakkt kullanıcıları e-posta yoluyla Bitcoin gönderebilecekler

Bakkt kullanıcıları e-posta yoluyla Bitcoin gönderebilecekler

Paylaş
Uzman Coin: Bakkt kullanıcıları e-posta yoluyla Bitcoin gönderebilecekler

Kurumsal ve bireysel kullanıcılar için, dijital varlıkları alma, satma ve saklama platformu olan Bakkt, müşterilerinin Bitcoin, hediye kartı ve nakit göndermesine olanak tanıyan, yenilenmiş “Eşler Arası” (P2P) işlem özelliklerini tanıttı. Yeni özellikle Bakkt uygulaması kullanmayan kişilere de e-posta vasıtasıyla kripto varlıklar gönderilebilecek.

Bakkt CEO’su Gavin Michael konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Dijital varlık alanındaki P2P ödeme seçeneklerimizi genişletmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bakkt, tüm dijital varlıkların gönderilebilir olması için, herkesin kullanabildiği bir uygulama, piyasayeri ve bir ödeme altyapısı hedefledi. Şimdiki bu işlevsellikle de, herkesin sorunsuz şekilde Bitcoin, hediye kartları ya da nakit göndermesine ve sorunsuz şekilde dijital varlık tecrübesi yaşamasına yardımcı oluyoruz”

Kullanıcıların bu yeni özellikleriden faydalanabilmeleri için Bakkt uygulamasının güncellenmiş son halini indirmeleri gerekiyor. Daha sonra ise Bakkt app’te, kripto, hediye kartı ya da nakit seçeneklerinden biri seçilerek istenilen işlem yapılabilecek. Bakkt kullanıcıları, Bakkt uygulamasını kullanmayan kişilere de varlıklarını gönderebilecekler.

Bakkt uygulaması 2019 yılının Ekim ayında tanıtılmış ancak koronavirüs pandemisi sebebiyle geçtiğimiz Mart ayında hayata geçmişti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap