Bakın Wall Street Yatırımcıları, Bitcoin’de Nasıl Pozisyon Alıyor!

Bakın Wall Street Yatırımcıları, Bitcoin’de Nasıl Pozisyon Alıyor!

Paylaş
Bakın Wall Street Yatırımcıları, Bitcoin’de Nasıl Pozisyon Alıyor!

Kriptokoin.com – Skew Markets’ın yeni verilerine göre, Wall Street yatırımcıları yeni bir Bitcoin rallisi için giderek daha fazla bahis yapıyor. Bitcoin fiyatı ise yazım sırasında 9.250 dolar civarında ticaret yapıyor.

Kurumsal Bitcoin long’ları bir ayın en yüksek seviyesinde!

Firma, kurumsal long’ların bir ayın en yüksek seviyesinde olduğunun altını çiziyor. Skew Markets 870 BTC’nin artık long (uzun pozisyonda) olduğunu söylüyor. Bu sayı, geçen hafta 660 BTC olarak belirlendi. Son rakamlar, birkaç gün içinde %30’luk bir artışı temsil ediyor. Skew Markets konuya yönelik şu yorumu yaptı:

CME’de kurumsal long’lar bir ayın en yüksek seviyesinde. 1,5k BTC’de kısa süre sonra bir koparma görebilir miyiz?

Peki yeni bir Bitcoin rallisi mi geliyor?

BTC long’larındaki yükselişe rağmen, başarılı kripto para analisti Filbfilb, Bitcoin’in 25 Ekim’de piyasaların 8.700’de kapanmasıyla oluşturulan CME vadeli işlemlerinde açığı doldurmak için kısa vadede 8.500 dolara düşeceğine inandığını söyledi. Bu arada, Bakkt Volume Bot’a göre Bakkt’ın fiziksel olarak sunulan Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri de artıyor.

Veri izleyicisi, geçen hafta platformda vadeli işlem sözleşmelerinin sayısında keskin bir artış olduğunu ortaya koyuyor. Kripto para yatırımcılarının büyük paralardaki pozisyonları için “Şaşıracaksınız! İşte Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Litecoin Yatırımcılarının Pozisyonları” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap