Avrupa’da Vadeli İşlem Ticareti Yaygınlaşıyor

Avrupa’da Vadeli İşlem Ticareti Yaygınlaşıyor

Paylaş
Avrupa’da Vadeli İşlem Ticareti Yaygınlaşıyor

Bitcoinist tarafından paylaşılan bilgilere göre Avrupa’daki kripto para yatırımcıları son zamanlarda çok daha aktif bir şekilde vadeli işlem ticareti yapmaya başladılar.

Kripto para piyasasında genelde Amerikalı ve Asyalı yatırımcılar ön plana çıkarken Avrupalı yatırımcılar da artık dikkat çekmeye başladılar.

Daha Aktifler

Sektörün en büyük platformlarından biri olan BitMEX’teki verilere göre Avrupalı kripto para yatırımcıları geçtiğimiz son bir ay içerisinde çok daha aktif bir şekilde yatırım yapmaya başladılar.

Avrupalı yatırımcılar şu anda yatırım konusunda hala ABD’li ve Asyalı yatırımcıların gerisindeler. Ancak BitMEX’teki hareketlilikler, Avrupalı yatırımcıların da kripto para piyasasında etkili olduklarını gösteriyor.

Sosyal medyada paylaşılan bu verilere göre kripto para piyasası sabahları Avrupalı ve Asyalı yatırımcılar tarafından domine edilirken öğleden sonraları Asyalı yatırımcıların yerini saat farkından dolayı ABD’li yatırımcılar alıyor.

Bitcoinist tarafından aktarılan bilgilere göre şu anda kripto para piyasasında yapılan işlemlerin yüzde 2’sinden daha azı euro paritesiyle yapılıyor. Ancak Avrupalı yatırımcıların kripto paralara duydukları ilgi zamanla artmaya başlayabilir.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap