Avrupa Devinden Shiba Inu Muştusu: Devamı Geliyor!

Avrupa Devinden Shiba Inu Muştusu: Devamı Geliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Avrupa Devinden Shiba Inu Muştusu: Devamı Geliyor!

Ünlü şirket PlaySide, devam eden işbirliğinin kapsamı hakkında Shiba Inu ordusunu heyecanlandırdı. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

PlaySide, açıklamalarıyla Shiba Inu ordusunu heyecanlandırdı

Avustralya’nın en büyük bağımsız video oyunu geliştiricisi PlaySide Studios, Shiba Inu geliştiricileri ile olan işbirliğinin sadece bir oyna-kazan oyunu yayınlamakla sınırlı olmayacağını söyledi. Şirket, SHIB geliştiricileri için, birlikte çalışma şansına sahip olduğu “en şaşırtıcı” ekip olduğunu iddia eden, bazı övgü sözlerini paylaştı. PlaySide ayrıca eski teknoloji başkan yardımcısı William Volk ile çalışmaktan da keyif aldı. Oyun endüstrisi emektarı, Kasım ayı sonlarında Shiba Inu Games varlığına danışman olarak katıldı.   

Avustralya’nın önde gelen oyun şirketi, heyecanını gizlemiyor ve “gerçekten harika bir şey” geliştirdiğini iddia ediyor. Shiba Inu Games, “Shiboshi” koleksiyonundan NFT‘ler içerecek bir mobil oyun üzerinde çalışmak için Aralık ayı başlarında PlaySide ile güçlerini birleştirdi.  PlaySide CEO’su Gerry Sakkas, işbirliğini şirketinin kripto para birimi alanına atlaması için “ideal bir fırsat” olarak nitelendirdi.

BTC Piyasası: Avrupa Devinden Shiba Inu Muştusu: Devamı Geliyor! 1

PlaySide, Disney ve Pixar gibi büyük şirketlerle işbirliklerine sahip

Hisseleri Avustralya Menkul Kıymetler Borsası’nda (ASX) PLY koduyla işlem gören Melbourne merkezli şirket, 2012 yılında bir grup deneyimli video oyunu uzmanı tarafından piyasaya sürüldü. PlaySide, Disney ve Pixar gibi büyük şirketlerle işbirliklerine sahiptir. 

2021’in sonlarında metaverse trenini kaçırdıktan sonra, yılın en iyi performans gösteren meme coin’inin arkasındaki topluluk, yakında aksiyonun bir parçasını alabilir. Çok konuşulan metaverse projesinin resmi adının yakın gelecekte açıklanması bekleniyor. 

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap