Avnet Bitcoin’i Kabul Etmeye Başladı

Avnet Bitcoin’i Kabul Etmeye Başladı

Paylaş
Avnet Bitcoin’i Kabul Etmeye Başladı

Microsoft ve Dell markalarının dışında Bitcoin’i kabul eden üçüncü büyük şirket Avnet oldu. Bitpay ile iş birliği yapan 4,7 milyar dolarlık dev şirket artık Bitcoin kabul etmeye başladı. Amerika-Arizona merkezli ünlü şirketin geçtiğimiz yılki geliri 17,4 milyar dolardı. Her sene inanılmaz bir büyüme gösteren Avnet, Amerika’da yer alan en büyük elektronik distribütörlerinin başında yer alıyor. Fortune 500 şirketlerinin arasında yer alan ünlü elektronik şirketi, Bitpay ile iş birliği yaptı ve Bitcoin ile Bitcoin Cash ödeme yöntemlerini tercih etti.

Avnet, yapmış olduğu bu iş birliği ile Microsoft ve Dell dışında Bitcoin’i ödeme yöntemi olarak benimseyen üçüncü büyük şirket olmayı başardı. Herhangi bir kullanıcı Avnet ürünlerinden birini beğenip satın almak istediği zaman Bitcoin ya da Bitcoin Cash ile ödeme yapabilecek. Avnet, kripto paralar ile gelen bu ödemeyi işleme alabilmek içinde BitPay ile ortak çalışacak. Bunun dışında BitPay ve Avnet Amerika dışındaki dijital para taleplerini yönetme gücüne de sahip olacak.

Avnet Bitcoin ve Bitcoin Cash ödeme yöntemlerini benimseyerek çok büyük bir işe imza attı. Avnet, geleneksel finans kuruluşlarına kıyasla pek çok avantajında sahibi oldu. Çünkü bu ödeme yöntemi sayesinde artık Avnet’te işlemler daha hızlı, daha güvenli ve çok daha düşük komisyonla gerçekleşecek. Bu durum hem Avnet için hem de müşteriler için harika bir sonuç.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap