AVAX ve Bu 19 Altcoin’e Dikkat: Büyüme Sinyali Veriyorlar!

AVAX ve Bu 19 Altcoin’e Dikkat: Büyüme Sinyali Veriyorlar!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: AVAX ve Bu 19 Altcoin’e Dikkat: Büyüme Sinyali Veriyorlar!

Popüler Youtube kanalı Paul Barron Network tarafından yatırımcı duyarlılığı ve büyüme verilerine dayanan değerlendirme, AVAX, LUNA, XTZ ve 16 altcoin için güçlü sinyaller veriyor.

Bu projeler güçlü büyüme sinyalleri veriyor

Avalanche (AVAX) yatırımcı duyarlılığında %75,63 ile sırada yer alıyor. Terra (LUNA) %75,12 ile ikinci sıraya yerleşirken, Ripple (XRP) %74 duyarlılık ve %73 gelişim ile ilk 3’ü tamamlıyor. Listede göz çarpan altcoin projelerinden biri Oasis Network (ROSE). Tezos (XTZ) ise %74.37’lik duyarlılık puanı ile ikinci kez ilk 10’a girdi. Chainlink (LINK)’in oranları rakiplerine göre biraz düşük, %73.433 duyarlılığa sahip ancak gelişim oldukça zayıf, bu yüzden çok uzun süre ilk 10’da kalıp kalmayacağı hala bir soru.

Ulaş Utku Bozdoğan: AVAX ve Bu 19 Altcoin’e Dikkat: Büyüme Sinyali Veriyorlar! 1

Algorand (ALGO), hem yatırımcı duyarlığı hem de gelişimde iyi durumda. FTX token (FTT), THORChain (RUNE) ve Elrond (EGLD) da üstün performans listesine dahil edilebilir.

11 ve 20 sırada yer alan altcoin projeleri

Kalan 20 altcoin, Flow (FLOW), %73.92’lik bir duyarlılığa sahip. %73,86’lık duyarlılıkla Aave (AAVE) bir miktar ilerleme kaydetti. Binance Coin (BNB), %72,09’luk bir artışla tutunmaya çalışıyor Polygon (MATIC), gelişim söz konusu olduğunda biraz ağır kalıyor. Listede 16 numarada Apecoin (APE) var. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Apecoin yoğun bir hafta geçirdi. Bu dönemde en büyük Ethereum balinalarının milyon dolarlık APE satın alımlarını gördük. Flashloan yoluyla airdrop sırasında yaklaşık 1 milyon dolar değerinde ApeCoin ele geçilmesi bir önemli diğer gelişmeydi.

Ulaş Utku Bozdoğan: AVAX ve Bu 19 Altcoin’e Dikkat: Büyüme Sinyali Veriyorlar! 2

Helium (HNT) da aynı şekilde endekste rakiplerine göre yükselişte. Helium (HNT) ile herhangi bir hareket olup olmadığı ilerleyen dönemlerde doğrulanacak. Hedera (HBAR) listenin 18.altcoin projesi. Fantom (FTM), piyasada bir yer edinmeye çalışıyor. Fantom harika bir konumda olduğundan ve tanık olduğumuz onca dramadan sonra Fantom biraz yıprandı. DeFi geliştiricilerinden Andre Cronje’nin sektör ayrılacağını duyurması FTM fiyatını sarstı. Son olarak, Arweave (AR) %72,19 ile listeyi tamamlıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap