Avalanche (AVAX) Karar Eşiğinde

Avalanche (AVAX) Karar Eşiğinde

Paylaş
BTC Piyasası: Avalanche (AVAX) Karar Eşiğinde

Günlük ve aylık açılış fiyatından alıcı bulan Avalanche (AVAX), sıradaki fiyat atılımı için kritik bir aralığına gelmiş durumda.

Bitcoin’le (BTC) ilgili Fud haberlerden etkilenerek orta dayanağını test eden AVAX, şu an için yoluna müspet devam ediyor. Kritik bir evrede olan tanınan coin, bu düzeyden gelecek reaksiyonla sıradaki rotasını çizebilir. Haberin yazımı itibariyle 17,67 dolarda seyreden AVAX, nasıl ilerliyor?

BTC Piyasası: Avalanche (AVAX) Karar Eşiğinde 1

Avalanche (AVAX) Grafik Analizi

18.22 direncinden satış dalgası gören AVAX, satıcıların baskınlığıyla ve Arkham haberinden etkilenerek dayanak düzeyini test etti. 17,17 dolara gelerek bir karar sürecine giren AVAX, şimdiki olarak üst istikametli fiyatlıyor. 17,17 doların AVAX’ın istikametinin belirlenmesinde büyük bir etken olduğu görülüyor. Fiyatın bu kıymette vereceği reaksiyon, AVAX için kısa vade yorumlarını daha da güçlü kılabilir.

BTC Piyasası: Avalanche (AVAX) Karar Eşiğinde 2

AVAX tarafındaki fiyat hareketinin olumlu seyredebilmesi için sırasıyla 18,22 – 19,33 ve 22 dolar dirençlerinin aşması ana kriterlerden biri. BTC yahut AVAX ekosisteminden gelebilecek Fud haberler AVAX’ı 16,59 – 16,29 – 15,37 ve 14 dolar düzeylerine sürükleyebilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap