Avalanche (AVAX) Alanlara Geri Döndü

Avalanche (AVAX) Alanlara Geri Döndü

Paylaş
BTC Piyasası: Avalanche (AVAX) Alanlara Geri Döndü

Geniş vakit diliminde değerli bir takviye düzeyinden dönen Avalanche (AVAX), üst taraflı hareketine tekrardan başladı.

21.50 dolardan bu yana paha kaybederek fiyatlayan AVAX, 16.60 dolar dayanağından alıcı buldu. Geniş vakit diliminde büyük değere sahip olan bu düzey, AVAX’ın rotasını üst istikametli çevirmeyi başardı. Yeni olarak 17.45 dolara gelen tanınan coin, bundan sonraki atağı için daha şimdiden ekosistemini meraklandırdı. Bitcoin’in de (BTC) müspet hava yaratması, AVAX’a tamamiyle yansımış gözüküyor.

AVAX, Kritik Bir Dayanaktan Sekti

4 Saatlik AVAX grafiğini incelediğimizde, 16,60 dolar düzeyinden fiyatın tekraren sektiğini görebiliyoruz. Fiyatın o noktalardan alıcı bulup tekrar yükselişe geçmesi, AVAX’ın yeni fiyatlamasıyla ilgili tahlil fırsatları sunuyor. Geçtiğimiz günlerde 16.60 dolara kadar gevşeyen AVAX, yeniden birebir performansı sergileyip rotasını üst tarafa çevirmeyi başardı.

BTC Piyasası: Avalanche (AVAX) Alanlara Geri Döndü 1

AVAX’ın müspet fiyatlamalar yapması, daha büyük yükselişlerin habercisi olabilir mi? AVAX grafiğini geniş tabloda incelediğimizde, yükselişlerin önünün açılabilmesi için 18,22 – 19,33 ve bilhassa de 22 dolar bandının geçilmesi bu soruyu karşılıklar nitelikte olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap