Asya’nın En Büyük Kripto Brokerage Firması: Bitcoin Hala Yükselebilir!

Asya’nın En Büyük Kripto Brokerage Firması: Bitcoin Hala Yükselebilir!

Paylaş
Asya’nın En Büyük Kripto Brokerage Firması: Bitcoin Hala Yükselebilir!

Dijital varlık aracılık şirketi Octagon Strategy’deki baş stratejist Ryan Rabaglia, CNBC’ye verdiği demeçte, şirketin hala Bitcoin’in gelecekte son derece başarılı olacağına inandığını söyledi. İnsanların kripto paranın eskiden ne olduğunu ve kademeli olarak nasıl arttığını hatırlamaları gerektiğini söyledi. Ryan, kripto pazarının hala “büyüme aşamasında” olduğunu ve insanların,  yalnızca sekiz yaşında olduğunu anlaması gerektiğini belirtti.

Japon Finansal Hizmetler Kurumu (FSA) son zamanlarda Bit Bank, bitFlyer, QUOINE, BTC Box, Bit Point ve Tech Bureau gibi kripto borsalarına iş iyileştirme emirleri gönderdi. Acentelik aynı zamanda Coincheck’e benzer bir kesintiyi gelecekte önlenebilir sağlamak için diğer platformları da inceledi.

Böyle sıkı düzenlemeler, Güney Koreli kripto borsası Bithumb‘dan çalınan kripto paralar ile birlikte Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paralarda fiyat düşüşü ile sonuçlandı. Bu olaylar için Ryan,

“Yasal düzenleme açısından baktığımızda sektörün şu anki durumunu iki ucu keskin kılıca benzetiyorum. Düzenleme alanındaki belirsizlikler piyasayı baskı altına alıp fiyatları daha da düşürüyor ve bunun nerede biteceğini bilmiyoruz. Ama ben inanıyorum ki piyasa işin sonunda yine bu düzenlemeler sayesinde yükselişe geçecek. Bu düzenlemeleri hallettiğimiz zaman kurumsal yatırımcılar sektöre giriş yapmaya başlayacaklar ki başlayanlar oldu bile.”

Dün, Avrupa Parlamentosu kripto paralarla ilgili bir rapor yayınladı. Bu raporda, merkez bankası ve ülke para birimleri için bir tehdit olmadığını belirtildi. Kripto işlemlerinin şeffaf ve güvenli doğasının dünya çapında son derece yararlı olduğunu açıkladı. Ek olarak, düzenleyici kurumların kripto para birimlerini tamamen görmezden gelmekten ve / veya engellemekten kaçınmaları gerektiği belirtildi.

Bu arada, kripto para piyasası son 24 saatte dalış yapan ilk 10 kripto para biriminin çoğunluğuyla değer kaybetmeye devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap