Asya’da XRP Hareketliliği Yaşanıyor: 140 Milyon XRP Aktarıldı

Asya’da XRP Hareketliliği Yaşanıyor: 140 Milyon XRP Aktarıldı

Paylaş
Asya’da XRP Hareketliliği Yaşanıyor: 140 Milyon XRP Aktarıldı

XRP, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin yaşadığı düşüşten aynı şekilde etkilense de bundan iki gün önce elde ettiği ralli ile %10 yükseliş yakaladı ve zararının bir kısmını kapattı gibi gözüküyor.

XRP Balinaları Yine Hareketlendi

Uzun bir düşüş evresinden sonra 0,16 doların üzerinde değerini sabitlemeyi başaran XRP, ağdaki hareketlilik nedeniyle ise bu durgun günlerde bile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. XRPL Monitor‘un aktardığı bilgilere göre XRP Ledger üzerinde 140 milyonun da üstünde XRP aktarımı gerçekleştirildi.

Bu transferlerin son 24 saat içerisinde gerçekleşmiş olması ise yatırımcıları daha fazla endişelendirdi. Transferlerin büyük bir kısmının Güney Kore merkezli Bithumb ve Coinone kripto para borsalarından çıkmış veya bunlara yönelik yapılması da şüpheleri arttırdı. Dikkat çeken bazı yüklü işlemler ise Japonya merkezli Coinone kripto para borsası aracılığıyla yapılmış gibi gözüküyor.

XRP, dünyada en büyük üçüncü kripto para birimi olsa da ticari hacim açısından özellikle Asya bölgesinde liderliğe oynayan kripto paralardan birisi olarak biliniyor. Bu da Asyalı balinaların son günlerde yeni bir yükseliş veya düşüş için zemin hazırlıyor olabilecekleri ihtimalini düşündürtüyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap