AstroElon (ELONONE) Nedir?

AstroElon (ELONONE) Nedir?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: AstroElon (ELONONE) Nedir?

AstroElon (ELONONE) nedir? AstroElon (ELONONE) Coin, kara para aklamayı önleyen ve yatırımcılarına güvenli bir yatırım sunmak için piyasaya sürülen bir kripto paradır. Bu coin, AstroElon ağında çalışır ve ERC-20 tabanlıdır. Proje, yatırımcılarına belirli şartlar karşılığında bedava coin kazanma şansı sunmaktadır. Akıllı sözleşmeler üzerinden işlem yapmayı sağlar ve stake edilebilir kripto paradır. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

AstroElon (ELONONE) nedir? Ne işe yarar?

Projenin amacı yatırımcılarına birden fazla işlemi AstroElon ağı üzerinden sunmaktır. Staking işlemleri UniSwap anlaşması çerçevesinde gerçekleştirmeyi amaçlar. Projenin bir diğer amacı ise, NFT sektöründe yer almaktır. Böylece, AstroElon ağı üzerinden bağlanan kullanıcılar NFT ürünlerin alım-satım yapmalarını sağlar. ELONONE Coin, kullanıcılarına belirli zaman aralıkları ile coin hediyeleri sunmaktadır.

Avantajları ve Dezavantajları

Avantajları;

  • AstroElon (ELONONE) Coin sahibi olup aynı zamanda UniSwap hesabına sahip olan kullanıcılar, cüzdanlarında varlık kilitleyerek pasif gelir elde etme imkanına sahip olurlar.
  • Yatırımcılar, AstroElon uzay oyununun içinde belirlenen şartları gerçekleştirmesi halinde coin kazanma fırsatına sahip olurlar.
  • ELONONE Coin sahipleri, belirli zamanlarda dağıtılan coin ödüllerini kazanma şansına sahip olurlar.
  • AstroElon (ELONONE) Coin yatırımcılarının, cüzdanlar arası sınır ötesi ve takas işlemleri kısa süre içinde gerçekleşir ve işlem masrafları çok düşüktür.

Dezavantajı ise;

AstroElon (ELONONE) Coin, düşük erişilebilirliğe sahiptir. Şu an sadece UniSwap borsasında işlem görmektedir ve diğer borsalardan işlem yapmak imkansızdır.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap