Arbitrum DAO 770 Milyon Doları Kitledi

Arbitrum DAO 770 Milyon Doları Kitledi

Paylaş
BTC Piyasası: Arbitrum DAO 770 Milyon Doları Kitledi

Arbitrum’un merkeziyetsiz özerk platformu 770 milyon doları bir mukaveleye kilitledi.

Arbitrum‘un özerk ve merkeziyetsiz platformu Arbitrum DAO yeni bir karar aldı. Bu karar ile birlikte DAO, 770 milyon dolar pahasındaki ARB token’ı hak ediş kontratına kitledi.

Arbitrum DAO’dan Hak Ediş Mukavelesi Hamlesi

Arbitrum DAO, 770 milyon dolar pahasında 700 milyon ARB token’ını bir hak ediş mukavelesine kilitlemek için bir uygunlaştırma önerisi onaylandı. Mukavele, fonları dört yıllık bir mühlet içinde kademeli olarak Arbitrum Vakfı’na aktaracak.

BTC Piyasası: Arbitrum DAO 770 Milyon Doları Kitledi 1

Arbitrum’un merkeziyetsiz özerk kuruluşu, 770 milyon dolar bedelindeki 700 milyon ARB token’ını bir hak ediş mukavelesine kilitledi. Fonlar, DAO için hesap verebilirlik ve şeffaf yönetişim yolunda değerli bir adım olarak dört yıllık bir müddet içinde kademeli olarak Vakfa aktarılacak.

Bu atak, AIP 1.1 teklifinin onaylanmasının akabinde Arbitrum ekosisteminde çekişmeli bir yönetişim periyodunun ortasında geldi. Bu yılın başlarında proje, başlangıçta 700 milyondan fazla ARB tokenini direkt Arbitrum Vakfı’na tahsis etmeyi amaçlayan önerilen bir “özel hibe” programı nedeniyle değerli bir reaksiyonla karşılaşmıştı. Vakıf, fonların Arbitrum’un teknolojisi üzerine inşa edilen teşebbüsleri desteklemek için kullanılacağını belirtti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap