Apple Efsanesi, Bitcoin’in Hangi Fiyata Ulaşacağını Açıkladı!

Apple Efsanesi, Bitcoin’in Hangi Fiyata Ulaşacağını Açıkladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Apple Efsanesi, Bitcoin’in Hangi Fiyata Ulaşacağını Açıkladı!

Steve Wozniak, Steve-O’ya Bitcoin (BTC)’in hangi fiyata ulaşacağını söyledi. Wozniak’a göre çok fazla kişi NFT’lerle dolandırıldı. Apple kurucu ortağı Steve Wozniak kısa süre önce Steve-O’nun podcast’ine katıldı. Wozniak, birçok kripto para biriminin dolandırılan insanlardan oluştuğunu söyledi. Ancak Wozniak, Bitcoin’de yükselişe geçti ve 100.000 dolara ulaşacağını tahmin ettiğini söyledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple Efsanesi, Bitcoin’in Hangi Fiyata Ulaşacağını Açıkladı! 1

BTC için 100K tahmininde bulundu

Bu haftanın başlarında Apple‘ın kurucu ortağı Steve Wozniak, Steve-O ile konuştu. İkili 2009 yılında Dancing with the Stars programında tanışmış ve o zamandan beri arkadaş olmuştular. Woz’un paylaştığı en ilginç görüşlerden biri, kripto para birimi ve Bitcoin hakkındaki düşünceleriydi. İlk olarak genel olarak kripto para birimi hakkında geniş bir şekilde konuşan Woz, kriptonun “insanları soymak” ve bireyleri dolandırmak için kullanıldığını düşünüyor. Oluşturması için bir mühendis kiralayarak ve ardından bir ünlünün onu desteklemesini sağlayarak bir kripto para birimi başlatmak isteyen birinin örneğini kullanıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple Efsanesi, Bitcoin’in Hangi Fiyata Ulaşacağını Açıkladı! 2

Woz borsaya hiç yatırım yapmamış. Aslında hayatında hiç borsaya yatırım yapmadığını ve iPhone’da Apple borsa uygulamasını kullanmadığını söylüyor. Woz, bunun nedeninin, hayattaki genel mutluluğunu etkilemesi olduğunu açıklıyor, “Hisse senetlerini izlemek söz konusu olduğunda çok fazla iniş ve çıkış endişesi var” diyor. Woz, Bitcoin’i satın aldı, önce onu çevrimiçi bir şeyler satın almak, diğer ülkelerde mal satın almak, ATM’leri bulmak ve kullanmak ve daha pek çok şeyle oynamak ve denemek için satın aldı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple Efsanesi, Bitcoin’in Hangi Fiyata Ulaşacağını Açıkladı! 3

Bitcoin diğer kriptolardan ayrı

Bitcoin’in diğer kripto para birimlerinden ayrı olduğuna inanıyor. Bitcoin’e “güvenli” diyor çünkü piyasanın en büyüğü ve istikrarlı. Woz daha sonra Bitcoin’in sahibi olduğunda birkaç kez nasıl fırladığını, yaptıklarını sattığını ve böylece onu bir portföy gibi yönetmek zorunda kalmak yerine hala deneyebileceği birazcık kaldığını ekliyor. Woz, en sonunda Coinbase cüzdanında boş boş oturması için daha fazla Bitcoin satın aldığını ekledi, ancak bunu aktif olarak yönetmiyor. Gelecekte Bitcoin fiyatının artmasıyla ilgili düşüncelerini de dile getiriyor. Woz diyor ki:

Kısa süre önce, Bitcoin’in 100.000 dolara gideceğini düşünüyorum. Bu duyguyu nereden aldığımı bilmiyorum. Ben ona herhangi bir matematik koyamam. Sadece gerçekten tüm ilgiye dayalı olarak hissediyorum.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap