ApeCoin’in şirketinden metaverse fragmanı: Dikkat çeken detaylar

ApeCoin’in şirketinden metaverse fragmanı: Dikkat çeken detaylar

Paylaş
BTC Piyasası: ApeCoin’in şirketinden metaverse fragmanı: Dikkat çeken detaylar

Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun yaratıcısı Yuga Labs, Twitter’dan “Otherside” olarak adlandırılan yeni bir projenin kısa bir tanıtım videosunu yayınladı. Tweet’te ise “Nisan’da Otherside’da görüşmek üzere. Powered by @apecoin” ifadeleri yer aldı.

550 bin izlenme alan 90 saniyelik Metaverse fragmanı, Curtis adlı Bored Ape’in oltasına takılan ve üzerine “Beni İç” yazan güçlü bir karışımı içmesiyle başlar.

Ardından Curtis volkanlar, buz dağları ve ilginç bir yüzen dünya görür. Bu esnada arka planda ise The Doors’un “Break On Through (to the Other Side)” şarkısı çalar. Curtis daha sonra içtiği güçlü karışımın şişesindeki yaratık tarafından alınır. BAYC üyelerine göre ise bu yaratığın ismi de Koda. İlerleyen dönemde Koda ile ilgili gelişmeler de olacağı belirtiliyor.

Videonun son bölümlerinde Curtis popüler NFT projeleriyle dolu olan bir gemiyle karşılaşır ve şaşırır. Gemide Mutant Ape Yacht Club, CryptoPunks, Cool Cats, Meebits, World of Women gibi projelerin yer aldığı görülüyor. Videonun bu bölümü, Otherside ile ilgili beklentileri daha da artırdı.

Videonun yayınlanmasının ardından BAYC kurucu ortağı Gorden Goner, Twitter paylaşımında “Hayal edebileceğiniz her şey gerçektir.” yazdı.

Otherside’ın bir metaverse olduğu düşünülüyor. Geçtiğimiz günlerde Animoca Brands’in yan kuruluşu nWay, BAYC ile iş birliği içinde ApeCoin’in kullanılacağı bir oyna-kazan oyunu geliştirdiklerini açıklamıştı. Otherside’ın bununla ilgili olup olmadığı belli değil.

ApeCoin, birkaç gündür piyasayı ve kripto para gündemini domine etti. Hızla tüm büyük borsalarda listelenmeye başlanan APE, ilk gün sığ piyasada 40 dolar gibi bir fiyat noktasına ulaşmasının ardından bugün 13.5 dolardan işlem görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap