ApeCoin, SHIB ve Dogecoin Kestirimi: Bu Düzeyler Geliyor!

ApeCoin, SHIB ve Dogecoin Kestirimi: Bu Düzeyler Geliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin, SHIB ve Dogecoin Kestirimi: Bu Düzeyler Geliyor!

Son zamanların en popüler kripto para birimlerinden olan ApeCoin (APE), Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) için yeni tahminler çıkmaya devam ediyor. Son tahminler, analist Jonathan Morgan’dan geldi. Morgan, bu kripto para birimlerinde nelerin beklenmesi gerektiğini aktardı. İşte detaylar…

Shiba Inu (SHIB), bir başka patlayıcı ralli gerçekleştirebilir

Analist, Shiba Inu fiyatında, Ekim 2021’den beri tetiklenmeyen bir olayın tetiklenmek üzere olduğunu söylüyor: İdeal Boğa Ichimoku Breakout. Bu yükseliş Ichimoku uzun girişi göründüğünde, enstrümanlar genellikle uzun ve sürekli yükseliş trendleri görür, analiste göre SHIB’in beş aydır görmediği bir şey.  İdeal boğa Ichimoku Breakout’u onaylamak için günlük grafikte Shiba Inu fiyat hareketinin 0.000027 dolar veya üzerinde kapanması gerekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin, SHIB ve Dogecoin Kestirimi: Bu Düzeyler Geliyor! 1

0.000030 dolar ve üzerindeki satış baskısına rağmen, boğalar 0.00025 ila 0.000027 dolar civarında istikrarlı bir değer alanını korudu. Analiste göre büyük bir short squeeze, muhtemelen çok yakında başlayabilir. Geçen hafta belirlenen varsayımsal uzun bir giriş 0.000028 dolardan tetiklendi ve yükselmeye devam ediyor. Analiste göre SHIB için geçerliliğini koruyan teorik bir kısa kurulum var. Ayrıca kâr hedefinin 0.00040 dolar olduğunu aktaran Morgan, SHIB2in grafikte 0.000030 dolara hareket etmesi durumunda kâr senaryosunun geçersiz olacağını aktarıyor.

ApeCoin (APE) için sırada hangi seviyeler var?

Analistler, son zamanların en popüler coin’i olan ApeCoin (APE) hakkındaki yorumlarını da aktardı. Analiste göre ApeCoin fiyatı 9 saatlik grafikte düşüş sinyalleri veriyor. Traderlar, piyasa koşulları devam ederse dijital varlığı açığa satmayı düşünebilir.  Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere ApeCoin fiyatı, 17 Mart’taki ilk lansmanından bu yana yüzde 2.700 artış kaydetti. Bu tür kazanımlar, yatırımcıların daha ciddi bir düzeltmenin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini sorgulamasına neden olan tokena muazzam FOMO getirdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin, SHIB ve Dogecoin Kestirimi: Bu Düzeyler Geliyor! 2

ApeCoin fiyatı şimdi boğaların güç kaybediyor olabileceğine dair kanıt gösteriyor. Birincisi, NFT’den ilham alan kripto, 13.42 dolardan haftalık talep bölgesine geri döndü. İkinci olarak, ApeCoin fiyatı, Göreceli Güç Endeksi üzerinde maksimum direnç seviyesinde bir “çift tepe” oluşumu sergiliyor. Piyasa koşulları devam ederse, traderlar, talep bölgesi tamamen kırıldığında muhtemelen tokenı açığa satmaya çalışacaktır. Analist, APE’in 14.5 dolardan kırılması gerektiğini, 14.5 doların üzerinde kırılan bir sonraki yükseliş mumunun 15.50 ve 16 doların görülmesini sağlayacağını düşünüyor.

Dogecoin fiyatı 0.25 doları görebilecek mi?

Dogecoin fiyatı, dün geç saatlerde ve bugünkü seansta görülen bazı satış baskılarına rağmen yükselmeye ve yükselmeye devam ediyor. DOGE, 14 Mart 2022’deki açılışından yaklaşık yüzde 30 yukarıda kaldı ve analiste göre ileride daha fazla kazanç sağlayacak. Morgan’a göre Dogecoin fiyatının şu anda grafiğindeki diğerlerinden daha önemli bir teknik seviyesi var: 2022 Hacim Kontrol Noktası. Satıcılar, DOGE’u tekrar satmak için bir fırsat arıyor olabilir; ancak 0.14 dolar seviyelerindeki destekler sadece güçlenmeye devam edecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin, SHIB ve Dogecoin Kestirimi: Bu Düzeyler Geliyor! 3

Analiste göre DOGE, 0.16 dolara ulaştığında bir dirençle karşı karşıya kalacak. Bununla birlikte Ichimoku Bulutu formasyonundaki momentumun DOGE’u 0.25 dolara itmek için yeterli olacağı düşünülüyor. Aşağı yönlü risklere bakıldığında, mevcut destek seviyesi olarak 0.1325 dolara dikkat çekiliyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap