ApeCoin Önder: Balina Cüzdanlarında Bu Altcoin’ler Yer Alıyor!

ApeCoin Önder: Balina Cüzdanlarında Bu Altcoin’ler Yer Alıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin Önder: Balina Cüzdanlarında Bu Altcoin’ler Yer Alıyor!

Popüler NFT projelerinden Bored Ape Yacht Club’ın yerel tokeni ApeCoin en büyük ETH yatırımcıları arasında en çok işlem gören kripto para olarak diğer bir popüler altcoin projesi olan AAVE’yi aşıyor. Son zamanların en çok konuşulan projelerinden biri olan ApeCoin artık en büyük Ethereum (ETH) cüzdanları tarafından en çok işlem gören token konumunu elinde tutuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin Önder: Balina Cüzdanlarında Bu Altcoin’ler Yer Alıyor! 1

ApeCoin AAVE’yi geride bıraktı

Kriptokoin.com olarak yakın zamanda bildirdiğimiz üzere, Bored Ape Yacht Club’ın tokeni ApeCoin’in popülerliği sosyal medya performansına da yansımıştı. Kripto para piyasaları ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden Watcher.Guru takma adlı kripto analistinin, 19 Mart 20221 tarihli bir twitinde sosyal medya platformu Twitter’da en çok bahsedilen altcoin projelerinin listesini paylaştı. Bu listede ApeCoin 200055 mention ile altcoin kategorisinde ilk sırayı işgal etmişti.

ApeCoin2in bir başka popülerlik sebebi ise sansasyonel bir olay. Bored Ape Airdrop etkinliği, Apecoin projesinde 1,5 milyon dolar çalmak için kullanıldı, kripto para dünyası şokta. Bir araştırma raporuna göre, Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) airdropundaki bir güvenlik açığı, ApeCoin tokenlerinde (APE) yaklaşık 1,5 milyon dolar çalmak için istismar edildi. APE tokenleri, açık piyasada işlem görmeden önce bu Perşembe günü BAYC NFT sahiplerine dağıtıldı.

Popüler token en çok işlem görenler arasında

Ethereum (ETH) dahil olmak üzere çeşitli zincirlerdeki en büyük 100 balinanın işlemlerini ve varlıklarını izleyen WhaleStats on-chain analitik hizmeti, ApeCoin’in 22 Mart’ta bugün en büyük 100 cüzdan için en çok işlem görenlerden biri olduğunu tweetledi. Daha önce, bu onurlu pozisyon, son zamanlarda popüler hale gelen başka bir token olan AAVE tarafından tutuluyordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin Önder: Balina Cüzdanlarında Bu Altcoin’ler Yer Alıyor! 2

Bu cüzdanlar arasındaki diğer üst sıralara gelince, FTT USD değeriyle en büyük token olmaya devam ediyor (ardından Shiba Inu takip ediyor) ve UNI en yaygın olarak tutulan tokenlerden biri. Daha önce, kripto para kaynakları yakın gelecekte abonelerinden ödeme olarak ApeCoin’i kabul etmeye başlamayı planladığını bildirdi. Öte yandan, hafta sonu boyunca, isimsiz balinalar, değeri 8,4 milyon doların üzerinde, şaşırtıcı şekilde 600.000 APE satın aldı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap