ApeCoin (APE) Tüm Vakitlerin En Düşük Seviyesinde!

ApeCoin (APE) Tüm Vakitlerin En Düşük Seviyesinde!

Paylaş
BTC Piyasası: ApeCoin (APE) Tüm Vakitlerin En Düşük Seviyesinde!

Bir periyodu kasıp kavurarak NFT pazarını sırtlayan ApeCoin (APE), 1,88 doları test ederek tüm vakitlerin en düşük düzeyine geldi.

NFT’lerin tanınan olduğu süreçlerin en önemli ögelerinden biri olan ApeCoin (APE), bir vakitlerde 40 dolara ulaşarak çok büyük bir furya yaratmıştı. NFT’lerin popülaritesini kaybetmesiyle birlikte çöküşe geçen APE, hem NFT kıymetlerinde hem de coin bazında büyük oranda sarsıntı yaşadı. Ayrıyeten son 24 saatte yüzde 10,57 paha kaybı ile günün en çok düşen coin’i oldu. 1,88 dolara temas ederek şu ana kadar ki en düşük düzeyine gelen APE, düşüş devam ettiği sürece hangi fiyat bandına gelebilir?

BTC Piyasası: ApeCoin (APE) Tüm Vakitlerin En Düşük Seviyesinde! 1

ApeCoin (APE) Grafik Analizi

ATH bedelinden bu vakte kadar ağır bir satış baskısı gören APE, kısa vadede 2,52 doları test ettikten sonra rotasını yine aşağıya çevirdi. Takviye düzeylerinden neredeyse hiç alıcı kitlesi bulamayan APE, soluğu 1,88 dolarda aldı. Borsalarda listelenmesinden beri en düşük pahasına gelen APE, yatırımcı kitlesi ve NFT pazarı ismine çok büyük bir tasa yarattı.

Peki ya grafikte en tabanı test eden APE’de hangi fiyatlar takip edilebilir? Teknik tahlil tarafında bu durumu değerlendirebilmek ismine Fibonacci indikatörünü kullandık. 4 saatlik vakit dilimi için indikatör, sıradaki takviyenin 1,64 dolar olabileceğini gösteriyor. Fiyatın üst istikametli hareket ettiği durumda ise APE ismine izlenmesi gereken düzeyler sırasıyla 1,96 – 2,19 – 2,33 ve 2,52 dolardır. 2,52 doların üzerindeki kalıcık, APE’ye rahat bir nefes aldırabilir.

BTC Piyasası: ApeCoin (APE) Tüm Vakitlerin En Düşük Seviyesinde! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap