Andreessen Horowitz’den Ütopik Kripto Para Trend Tahmini!

Andreessen Horowitz’den Ütopik Kripto Para Trend Tahmini!

Paylaş
Andreessen Horowitz’den Ütopik Kripto Para Trend Tahmini!

Dünyanın en büyük yatırım ve risk sermayesi fonlarından birisi olan Andreessen Horowitz, Bitcoin (BTC) odaklı ilginç bir tahminde bulundu. Firma yetkililerinin iddialarına göre Bitcoin gelecekte influencer olarak da bilinen sosyal medya fenomenlerinin kendi kripto paralarına zemin hazırlayabilir.

2030 Yılında Kripto Paralar

Horowitz tarafından yayınlanan ve 2030 Yılında Hayat temasına sahip olan yazıda, tamamen robotlaştırılmış mutfaktan tutun da kişinin mikrobiyomuna uygun özel gıdalara kadar birçok tahminden bahsediliyor. Horowitz bu tahmininde kripto para birimlerine de şu şekilde yer veriyor:

“Influencer’lar anlık olarak yüzlerce hayranına ulaşabiliyor. Hayranlar da bunun karşılığında bu geri dönütü verdikleri için anlık ödeme alabiliyorlar. Hayranlar ödemenin Bitcoin ve Libra gibi bir kripto para birimi ile veya Influencer Coin gibi bir para birimi ile yapılmasını tercih edebiliyorlar.”

Horowitz, varsayımsal Influencer Coin gibi özel kripto para birimlerinin, hayranların ünü durmadan artan bir fenomene yatırım yapmak gibi bir işleve sahip olabileceğini belirtiyor. Bu temel olarak start-up firması çalışanlarının maaş yerine belirli bir süre start-up’dan hisse alması gibi görülebilir.

Tabii ki 2020 yılından sonraki dönem için Horowitz’in yaptığı gibi olumlu tercihler olduğu gibi, olumsuz tercihler de mevcut. ZenGo cüzdanı CEO’su Ouriel Ohayon dün yayınladığı bir gönderisinde şaka maksatlı da olsa oldukça korkunç tahminlerde bulundu. Bitcoin’in 1.000 dolar altına ineceğini belirten CEO’nun açıklamalarının devamını buradan okuyabilirsiniz.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap