Andreessen Horowitz Firması, Bitcoin’in Gelecek 10 Yıldaki Yerini Açıkladı

Andreessen Horowitz Firması, Bitcoin’in Gelecek 10 Yıldaki Yerini Açıkladı

Paylaş
Andreessen Horowitz Firması, Bitcoin’in Gelecek 10 Yıldaki Yerini Açıkladı

Kripto para sektörünün önemli yatırım firmaları arasında yer alan Andreessen Horowitz, Bitcoin’in online influencerlar için önemli bir araç olabileceğini söyledi.

Önümüzdeki 10 yıl boyunca Bitcoin’in gelişmeye ve daha da büyümeye devam edeceğini ifade eden firma, kripto paralar sayesinde influencer kişilerin daha da efektif bir ödeme metoduna sahip olacağına inanıyor.

2030 yılına kadar için yapılan yorumda, şu tahminlere yer veriliyor:

”Bir influencer, hayranlarına çok kısa bir sürede ulaşabilir. Hayranları da, geri bildirim verdikleri zaman para kazanabilecekleri bir ortama sahip olacaktır. Bu noktada Bitcoin ve Libra gibi kripto paralar önemli bir alternatif olarak karşımıza çıkabilir. Ya da bir influencer’ın çıkarttığı kendi kripto para da bu alanda önemli bir metod olabilir.”

Öte yandan farklı araştırma firmalarının yaptığı araştırmalar ve raporlara göre, Blockchain teknolojisi ve kripto paraların bu 10 yıllık süreçte büyük bir rolü olacak.

Blockchain teknolojisinin, aynı zamanda nesnelerin interneti gibi diğer yeni teknolojiler ile de bir araya geleceğini ve bunun da kümülatif etkiyi arttıracağını ifade eden analistler, bu 10 yıllık sürecin yeni teknolojiler için çok büyük bir öneme sahip olacağını söylüyorlar.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap