Analizler Ethereum'da Yükselişin Başlayabileceğine İşaret Ediyor

Analizler Ethereum'da Yükselişin Başlayabileceğine İşaret Ediyor

Paylaş
Analizler Ethereum'da Yükselişin Başlayabileceğine İşaret Ediyor

Kriptokoin – Azure Blockchain Tokens, Ethereum blockchain’in belirli bir sürümünde kullanılan tokenleri tasarlamak için kullanılan ve yeni başlatılan bir Microsoft platformu.

Platform, tek bir yere ve zamana özel olan çeşitli varlıkların tasarımına ve yayınlanmasına izin veriyor. Bu varlıklar, tokenlerin kripto pazar ortamlarında nasıl kullanıldığına benzer şekilde kullanılmasını planlamakta. Bununla birlikte, blockchain bileşeni, arzın sınırlanmasını sağlıyor ve kalemleri benzersiz yapıyor. Böylece ticareti kolaylaştırarak gerçek dünya değeriyle ifade ediyor.

Şu anda teknolojiyi kullanan şirketler, Azure bulut bilişimi kullanan ve işlemlerde fikir birliğine varmaya yardımcı olan Ethereum blockchain versiyonuna güveniyor. Gelecekte, geliştiricilerin bu tokenleri hem kamuya açık Ethereum blockchain hem de diğer dağıtılmış defterlerde kullanabilecekleri beklenmekte.

Ayrıca, Ethereum fiyatı artış eğiliminin başladığına dair güçlü işaretler gösteriyor. Eğer mevcut azalan direnç çizgisinin üstüne çıkarsa, yükseliş momentumunu doğrulaması olası.

Kripto para yatırımcısı @rektcapital, Ethereum’un yakın zamanda dağılmaya başlayan bir yükseliş hareketi gösterdiğini belirtiyor.

Bir sonraki trendin yönü için önemli göstergeler olan tweet, 200 günlük hareketli ortalamayı (MA) ve önceki direnç çizgisini gösteriyor.

Daha yakından bir göz atalım ve Ethereum’un daha yüksek seviyelere gelip gelmeyeceğine karar verelim.

Hareketli ortalama

Ethereum fiyatı, 100 günlük MA seviyesinin hemen üzerine taşındı. Aynı MA daha önce Ağustos ve Eylül boyunca direnç teklif etmişti.

Ek olarak, fiyat 6 Kasım’daki hareketini yapmadan önce 25 – 29 Ekim arasında yükseliş yapmakta zorlandı.

Ancak, hala 200 günlük MA’nın altında yer alıyor. Ancak, bu MA daha önce fiyatlara tepki vermedi, çünkü Ağustos ayındaki düşüş ve ardından Eylül ayındaki artış sırasında tamamen göz ardı edildi.

Ethereum Moving Averages

Azalan Direnç

Azalan direnç çizgisi, 6 Ağustos’taki 240 dolardan bu yana en yüksek seviyeden beri gerçekleşti, sadece iki kez doğrulandı, bu nedenle biraz farklı bir eğimi takip etmesi mümkün.

Ethereum 155 dolara düştü, bu da her seferinde daha uzun fitillere işaret ediyor. Bu satın alma baskısının bir işareti.

RSI’daki yükseliş ayrışmasının kombinasyonu, bu paterne önem katmakta.

Ethereum Double Bottom

Bu nedenle, Ethereum fiyatının direnç çizgisi ve 200 günlük MA seviyesinin üstüne çıkabileceği ve yükseliş eğilimini doğrulayacağına inanıyoruz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap