Analistten Epik Varsayım: Bu Altcoin 13x Yapabilir!

Analistten Epik Varsayım: Bu Altcoin 13x Yapabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analistten Epik Varsayım: Bu Altcoin 13x Yapabilir!

Kripto piyasası bir yeşil, bir kırımız ışıkta ilerlemeye çalışıyor. Risk iştahı açıldığında bir ralli başlıyor ve yatırımcılarını sevindiriyor; savaş çıkıyor, yaptırımlar açıklanıyor ve yatırımcılar riskli varlıklardan güvenli limanlara sığınıyor. Bazı şeyler oluyor, peki ne yapmalıyız? Alış mı, satış mı? Bu soruları yanıtlamak için, kripto para birimine odaklanan bir Youtube Kanalı olan Conor Kenny, Mart 2022’de büyük potansiyelle patlamaya hazır bir altcoin projesini paylaşıyor. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

Analiste göre patlamaya hazır altcoin: ICON (ICX)

Analistin potansiyel gördüğü altcoin projesi ICON (ICX). ICON Network, Güney Kore’den bir katman-1 Blockchain. Açıklanan vizyonu, özerk online topluluklar ve gerçek dünya işletmeleri arasında köprü kuran birlikte çalışabilir bir Blockchain ağı oluşturmak. ICON Network, sürtünmesiz değer alışverişlerini teşvik ederek, hiper bağlantıyı geliştirerek gerçek dünya fayda sağlamaya odaklanıyor.

Conor Kenny bu altcoin projesinin seçmesinin nedenini, Güney Kore’nin yeni başkanının Güney Kore’nin kripto sektörünü serbest bırakma sözü vermesi olarak açıklıyor. Analiste göre bu, Güney Kore kripto kaynaklı altcoin projeleri için oldukça iyimser bir haber. Analist, şu tahminlerde bulunuyor:

Bu haber sayesinde ICX’in fiyatı %60 arttı. Bu token 0,8 dolardan işlem görüyor ve bu burada büyük bir fırsat. Bu, daha önce olduğu yere geri dönmek için 12x’i kolayca yapabilir, bundan biraz daha fazla olabilir, belki 13 veya 14x.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistten Epik Varsayım: Bu Altcoin 13x Yapabilir! 1

Altcoin, CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saat içinde %5,53 düşüşle 0,7785 dolardan işlem görüyordu. ICX, 4 yıl önce görmüş olduğu 12,64 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden %93,8 aşağıda bulunuyor.

ICX, 2017 yılında Güney Kore merkezli bir şirket tarafından başlatılan bir kripto para birimi ağı. ICX, ilişkili bir kripto para birimi simgesi ve ICON aslında eksiksiz bir Blockchain ağı. ICON’un amaçları, bir tür Blockchain merkezi veya bağlantı noktası olarak hizmet etmek. Yaptıklarının temelinde birlikte çalışabilirlik bulunuyor. Farklı Blockchain’lerin birbirine entegre olmasını ve işletmelerin temelde projeye bağlanabilecekleri ve ICON ekosistemini kullanarak Blockchain’den en iyi şekilde yararlanabilecekleri iş odaklı bir Smart Chain ekosistemine sahip olabilmelerini istiyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap