Analistlere göre Ethereum’da alım fırsatı kapıda!

Analistlere göre Ethereum’da alım fırsatı kapıda!

Paylaş
Analistlere göre Ethereum’da alım fırsatı kapıda!

Rakamlar ve verilerden hareketle, analistlere göre Ethereum’un (ETH) önümüzdeki boğa koşusunda iyi bir kazanç potansiyeli olduğu açık. Bugünkü analizimizde bu tezi temellendirdik.

ETH düşüş eğilimini tamamladı ve yeni bir döneme başladı. Ethereum fiyatı Aralık 2018’de 86 dolarla en düşük seviyesindeydi ve oradan da, Haziran 2019’da 361 dolara ulaşan fiyat artışına tanık olduk.

1 haftalık grafik

Yukarıdaki grafikte, kritik destek çizgisini kırmızı noktalı çizgiyle görebilirsiniz: 86,91 dolar. Anahtar destek seviyesi ise mavi noktalı çizgi ile 179,38 ABD doları şeklinde belirtiliyor. En yakın direnç 378,12 ABD doları. O da yeşil noktalı çizgi ile belirtilmiş.

ETH fiyatı Aralık 2018’de ATL’yi (tüm zamanların en düşük seviyesi) geçen yıl 86,91 dolar seviyesine düşerek gördü ve beklendiği gibi oradan geri döndü. Bu arada, yeşil noktalı çizgiyle işaretlenmiş 378,12 dolarlık dirençle de reddedildi.

Mevcut ETH fiyatı, desteğini 179,38 dolar civarında buldu.

Sonuç: Ethereum kritik destek alanına geri döndü.

Ethereum, 200 dolarlık direnç hattında (kırmızı noktalı çizgi) reddedildi ve alıcılar fiyatı bunun üzerine çekemedi. Fiyat hâlâ 180 doların üzerinde, ki bu kilit bir destek ve bir de ters Baş ve Omuz gözlemlenebilir. Buradan yapılacak herhangi bir satın alma trendi, gelecek boğa döngüsünde kârlı görünüyor. ETH 200 doların üzerindeki dirençten geçerse kısa vadeli bir ticaret fırsatı söz konusu.

cryptonewsz

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap