Analistler, Vitalik Buterin’in Övdüğü Altcoin’de Patlama Bekliyor!

Analistler, Vitalik Buterin’in Övdüğü Altcoin’de Patlama Bekliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Analistler, Vitalik Buterin’in Övdüğü Altcoin’de Patlama Bekliyor!

Ethereum geliştiricisi ve kurucusu Vitalik Buterin, yakında çevrimiçi uygulamalar için çok yönlü bir temel katman olan dünya bilgisayarı olabileceğine inanarak kripto para birimi ağında yükselişe geçiyor. Son iki hafta içinde, en büyük akıllı sözleşme platformunun kullanıcı tabanı büyük ölçüde genişledi. Analistler, lider altcoin projesinin daha yüksek seviyeler için hazır olduğunu düşünüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Ethereum ağının şu anda 18.36 milyondan fazla aktif kullanıcısı var

Ethereum, çevrimiçi uygulamalar için bir temel olarak hizmet etmek üzere Vitalik Buterin tarafından kuruldu. 2015’ten beri piyasadaki en popüler akıllı sözleşme ağlarından biri. Bugün, Ethereum’u manşetlere taşıyan gelişme, ağın aktif kullanıcı sayısının 18.36 milyon ile rekor seviyeye ulaşması. Geliştiricilerin ve kullanıcıların yüksek işlem maliyetleri nedeniyle ağın en iyi çözüm katmanı olmadığına inanmasına rağmen, akıllı sözleşme platformunun üzerine inşa edilen uygulamaların toplam değeri hızla artıyor.

BTC Piyasası: Analistler, Vitalik Buterin’in Övdüğü Altcoin’de Patlama Bekliyor! 1

Vitalik Buterin, lider altcoin projesinde yükseliş beklentilerini paylaşıyor

Buterin, The Defiant ile yakın tarihli bir röportajda, Proof of Stake (PoS) ve Ethereum’un uygulama katmanının nihai yakınsamasının çok önemli olduğunu söyledi. Ethereum ağının kurucu ortağı, planlanan değişikliklerin uzun vadeli uygulanabilirliğini sağlamaya yardımcı olacağına inanarak kripto para birimi konusunda iyimser. Bu olumlu görüş, artan on-chain aktivite tarafından destekleniyor ve altcoin fiyatı için yükseliş tetikleyicisi olarak kabul edilen Ethereum uygulamaların faydası genişliyor.

Analistler Ethereum fiyat tahminlerini paylaştı

Ters baş-omuz formasyonu, analistler tarafından Ethereum fiyat trendinde bir yükseliş modeli olarak kabul ediliyor. Negatif bir fazın sonu ve bir yükselişin başlangıcı bu model ile gösterilir. Ethereum’un fiyatı, “Phoenix Ash3s” lakaplı kripto analisti tarafından 3.600 dolar olarak belirlendi.

BTC Piyasası: Analistler, Vitalik Buterin’in Övdüğü Altcoin’de Patlama Bekliyor! 2

FXStreet analistleri de, Ethereum ağında kısa bir sıkışıklığın oluştuğuna ve bunun 4.000 dolara yükselmesine yol açabileceğine inanıyor. Analistler, 3.000 doların altcoin fiyatı için çok önemli bir psikolojik eşik olduğuna ve 3.100 doların üzerinde bir günlük kapanışın onu 4.000 dolarlık hedefine itebileceğine inanıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap