Analistler Onayladı: Bu İki Altcoin Yeni Zirveleri Görecek!

Analistler Onayladı: Bu İki Altcoin Yeni Zirveleri Görecek!

Paylaş
Analistler Onayladı: Bu İki Altcoin Yeni Zirveleri Görecek!

Kriptokoin.com – Sık sık “Çin’in Ethereum” olarak adlandırılan akıllı bir sözleşme platformu olan NEO, 25 Ekim’de kabaca yüzde 22’lik bir artış gördü. Şimdi ise başarılı iki analist NEO ve EOS isimli altcoin’lerin yeni bir yükseliş hareketinin eşiğinde olduğunu belirtiyor.

Popüler analist Crypto_rand: Güçlü altcoin NEO, patlamanın eşiğinde!

Yeni yapılan bir ankette, kullanıcılara şu anki fiyatı ile hangi kripto paraların en üst sırada yer alması gerektiğine inandıkları soruldu. Bu ankette listede NEO ikinci sırada yer aldı. NEO fiyatı yükselen bir üçgenin kırılmasının ortasında ve analistlere göre 17 dolarlık direnç alanına doğru gidiyor gibi görünüyor. Popüler bir kripto analisti olan Crypto_rand, söz konusu haberler yeni bir yükseliş eğilimi başlattığından NEO fiyatının başka bir yukarı doğru patlama hazırlanıyor olabileceğini belirtti. Seviyelendirilmiş hareket, analiste göre yukarı doğru bir hareketten sonra yükselen bir üçgen şeklinde bir fiyat hareketi sergileyecek.

Bu harekete daha yakından bakalım ve fiyatın nereye gittiğini görelim. Analistin tweeti atıldığından beri NEO fiyatı üçgenden çıktı. Kripto para yüzde 5 oranında artışla 13 dolarlık bir fiyattan satılıyor ve günlük olarak yükselen bir mum oluşturuyor. Ek olarak fiyat, güçlü bir yükseliş işareti olan 200 günlük hareketli ortalamanın (MA) üzerine taşındı. Haftalık grafiğe baktığımızda, yukarı yönlü cari hareketin, RSI ve MACD’de çok belirgin bir yükseliş farkından önce geldiğini görebiliriz. Ayrıca, ikincisi kripto para bir yükseliş çaprazı yaptı. Bu analistlere göre, NEO’nun yukarı doğru hareketine devam edeceğine ve sonunda 17 dolarlık direnç alanına ulaşacağına inanmamızı sağlıyor.

Teknik analist CryptoMichNL: EOS fırlayacak ve 4,2 doları görecek

Teknik bir analist, EOS fiyatlarının yakında yükselebileceği ve yakında 4,2 doları bulabileceği bir senaryoyu paylaşıyor. CryptoMichNL, EOS fiyatının artırabileceği ve 4,2 dolar seviyesine değebileceği olası bir senaryoyu açıkladı. Bunu yapmak için kripto paranın, 3,6 dolar işaretini aşması gerekiyor.  Basın zamanında, EOS 3,46 dolardan işlem görüyor, bu durum analistin belirttiği kilometre taşının çok yakın olduğu anlamına geliyor. Halen EOS, piyasa değerine göre 8 nolu sırayı tutan ilk on kripto para biriminden biri.

Ağ geliştiricileri dApps ve Ethereum ve TRON benzeri akıllı sözleşmeler oluşturmanıza olanak sağlar. Daha önce Kriptokoin tarafından bildirildiği üzere EOS, Çin CCID Araştırma Enstitüsü tarafından hazırlanan son Çin araştırma belgesinde 1. sırada yer aldı. EOS, ağındaki saniye başına işlem miktarını artırmak için çalıştırıyor. Kurucu ortağı Dan Larimer’e göre, ağ sadece ‘kapasitesinin bir kısmını’ kullanırken 578 TPS yapıyor. Son zamanlarda, EOS büyük bir yükseltme gerçekleştirdi: EOSIO 2. Larimer, bu güncellemenin EOS zincirinin kapasitesinde x5 artış sağladığını belirtti. Yeni altcoin tahminleri için “Bitcoin Tahminleri Tutan Analist: Bu Altcoin Yüzde 400 Fırlayacak!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap