Analistler Ethereum (ETH) İçin Yükseliş Sinyali Verdi!

Analistler Ethereum (ETH) İçin Yükseliş Sinyali Verdi!

Paylaş
Analistler Ethereum (ETH) İçin Yükseliş Sinyali Verdi!

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) ve diğer önde gelen altcoin’ler geçtiğimiz hafta boyunca direnç seviyelerini test edip düşüş yaşamaya başladılar. Tabii ki bunların değerinin ve fiyat hareketlerinin lider Bitcoin‘den (BTC) etkilendiğini söylemek mümkün olacaktır.

Piyasa genel olarak %10’a yakın bir değer kaybı yaşamış olsa da, önde gelen birkaç kripto para analisti çeşitli kripto paralar için yükseliş sinyalleri verdi. Özellikle bir analist, ETH için yakın zamanda hacimli bir yükseliş görebileceğimizin altını çizdi.

Ethereum’da Yükseliş Zamanı!

Twitter üzerinde ciddi bir takipçi kitlesine sahip olan Satoshi Flipper isimli analist, yayınladığı yakın zamanlı tweet’inde Heiken Ashi olarak bilinen mumlara dikkat çekti. Söz konusu özel grafik ve teknik analiz tekniği yükseliş veya düşüş trendleri daha oluşmadan bunları tespit etmek için kullanılıyor. Analist ise bu yöntemi kullanarak Ethereum’un haftalık grafikte yükseliş sinyali verdiğini ifade etti.

Satoshi Flipper’a göre Ethereum kısa vadede olmasa da orta vadede ciddi bir yükseliş yaşayabilir. Alçalan üçgen formasyonunu artık Ethereum için geçerli olmadığını belirten Flipper, altı aylık bu durumun ortadan kalkmasının da boğaları getirebileceğini düşünüyor.

Aslında buradaki haberden de okuyabileceğiniz üzere boğa sezonu ve koşusu için şimdiden önemli sinyallerin ortaya çıktığı belirtilmişti ve birçok yatırımcı merakla bu dönemi beklemeye başladı.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap