Analistler Belirledi: Shiba Inu Bu Düzeylere Gidiyor!

Analistler Belirledi: Shiba Inu Bu Düzeylere Gidiyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Analistler Belirledi: Shiba Inu Bu Düzeylere Gidiyor!

Analizlerin yaptığı değerlendirmelere göre, “Dogecoin katili” olarak anılan önde gelen popüler meme coin projelerinden Shiba Inu (SHIB) fiyatı, şu sıralarda ayılar 0.00002 doları hedeflediğinden kritik destek seviyesini test ediyor.

Shiba Inu (SHIB) için seviye tahminleri

Shiba Inu (SHIB) fiyat hareketi tüm hafta boyunca menzile bağlıydı. Shiba Inu (SHIB), son destek seviyesini 0.000022 dolardan tekrar test etmek için geri dönmüş görünüyor. Fxstreet analistlerinin değerlendirmelerine göre SHIB için daha fazla satış baskısı birikiyor gibi görünüyor. Kriptocoin.com olarak önceden de bildirdiğimiz gibi, Rusya-Ukrayna savaşının yol açtığı jeopolitik belirsizlikler Shiba Inu fiyatında dalgalanmalara yol açmıştı. Son birkaç gün içinde meydana gelen satışların yükseliş momentumunu ortadan kaldırması nedeniyle çok önemli bir noktada popüler meme coin. Fxstreet analistlerine göre, ayılar SHIB’yi aşağı itebilir gibi görünüyor.

BTC Piyasası: Analistler Belirledi: Shiba Inu Bu Düzeylere Gidiyor! 1

Shiba Inu’nun fiyatı zemin kaybediyor gibi görünüyor. Shiba Inu’nun fiyatı, şu sıralarda, 24 Şubat’ın dip seviyesinin %7 üzerinde dalgalandığı için çok dar bir noktada sıkışmış görünüyor. 24 Şubat’ın en düşük seviyesinden 26 Şubat’ın en yükseğine doğru işaretlenen Fibonacci düzelme göstergesi de fiyatın, son yükseliş destek bölgesi olarak kabul edilen .786 seviyesinin hemen üzerinde konsolide olduğunu gösteriyor.

Boğa piyasası için erken sinyaller

Analistlere göre, Shib fiyatı bu hafta daha tarafsız görünse de, gelecekteki bir boğa kapitülasyonunun erken kanıtlarını gösteriyor. Popüler meme coinde görülen son satışlara rağmen, dış faktörler Shiba Inu fiyatını tekrar yükseliş bölgesine gönderebilir. Boğalar 0.000022 dolar destek seviyesini korursa, hala .618 ve .5 Fibonacci seviyelerine geri sıçrama şansı pek de uzak değil.

BTC Piyasası: Analistler Belirledi: Shiba Inu Bu Düzeylere Gidiyor! 2

Fxstreet analiz takımında göre, Shiba Inu’nun fiyatında ilk satın alma sinyali, 0,000024 dolardan 0,5 Fibonacci seviyesine yükselen bir yükseliş mumu olacak. Popüler meme coin SHIB’de geçersiz kılma seviyesinin üzerinde bir kapanış, muhtemelen Shiba Inu’nun fiyatını .382 Fibonacci seviyesini 0,0000025 dolardan ve muhtemelen 0,0000028 dolardaki yüksek salınımı zorlamaya itecektir görüşünü savunuyor analistler.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap