Analistler, 4 Altcoin İsmi Verdi: 10x Yapma Yolunda!

Analistler, 4 Altcoin İsmi Verdi: 10x Yapma Yolunda!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler, 4 Altcoin İsmi Verdi: 10x Yapma Yolunda!

Kripto analistleri Ben Armstrong ve Sohrab Khawas, birinci 10 ortasında yer alan 4 altcoin için kısa vadeli beklentilerini paylaştı. Tahliller, 13 Temmuz’daki Ripple zaferinin ralli için yer hazırladığını öne sürüyor.

Ben Armstrong, 3 esaslı altcoin için umut verici fırsatlar belirledi

Bitboy olarak bilinen kripto analisti Ben Armstrong, en son tahlillerinde Polygon, Ethereum, XRP ve Cardano’nun potansiyelini vurguladı. Bu esaslı altcoin’ler, eşsiz teknolojileri ve zorlayıcı kullanım durumları ile yatırımcılar için umut verici fırsatlar sunuyor. 

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler, 4 Altcoin İsmi Verdi: 10x Yapma Yolunda! 1

SEC’e karşı son galibiyetiyle XRP, Bitboy’un güvenoyunu aldı. Bankacılık kesimine odaklanan XRP, hudut ötesi ödemeler ortamında güçlü bir güç olarak duruyor. Ayrıyeten, menkul değer olmadığı konusundaki yasal açıklaması şimdiden fiyatını artırıyor. XRP 19 Temmuz’da da %5’in üzerinde kıymet kazandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler, 4 Altcoin İsmi Verdi: 10x Yapma Yolunda! 2

Öte yandan Cardano, etkileyici bilimsel ideolojisi ve güçlü geliştirme yaklaşımı sayesinde listede kendine yer ediniyor. Bitboy, ADA’nın akıllı mukavele fonksiyonelliği ve finansal kapsayıcılık planlarını vurguluyor. ADA fiyatı şu anda %2 civarında yükseliş eğilimi içerisinde. Geçen haftaya nazaran %5’in üzerinde çıkar elde etti.

Ripple zaferi analistleri boğa beklentisine sürükleyen temel gelişme oldu

Son olarak Bitboy, Ripple lehine son mahkeme kararına dikkat çekti. Blockchain şirketlerinin menkul değer sınıflandırmalarına karşı başarılı bir halde tartışabilecekleri potansiyel bir eğilime işaret etti. Ben’e bu dava, Tron ve BitTorrent üzere başka kripto para üniteleri içinde emsal teşkil edecek. SEC-Ripple davasına sonucuna yönelik uzman yorumlarına bu yazıdan göz atabilirsiniz.

XRP fiyatı 5 dolara ulaşabilir mi?

XRP, Yargıç Torres’in Ripple lehine karar vermesinden bu yana yükseliyor. Fiyat %100’ün üzerinde önemli bir artış kaydetti. Hala küçük bir düşüşe karşın orta gayelere yakın süreç görmeye devam ediyor. Kısa vadede, fiyat büyük bir yükseliş kırılması potansiyeli gösteriyor. Önümüzdeki birkaç gün içinde 1 doları aşması boğaları tekrar sahneye davet edecek.

Teknik açıdan XRP, son birkaç gündür simetrik bir üçgen formasyonu içinde süreç görüyor. Fiyat üçgenin üst direncinin üzerine çıkarsa, yükselişi tetiklemek için gerekli momentumu sağlayacak yeni bir yükselen üçgen oluşturma talihi artar. Simetrik üçgeni kırdıktan sonra bir sonraki gaye 0,82 ila 0,84 dolar ortasında.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler, 4 Altcoin İsmi Verdi: 10x Yapma Yolunda! 3

Bununla birlikte, uzun vadede fiyat, çok yakında 5 doların üzerindeki düzeylere ulaşmak için %500’lük bir sıçrama mümkünlüğünü işaret ediyor. Teknik analist Sohrab Khawas, bunun daha sonra yeni doruklar için birincil kayıt olacağını kestirim ediyor.

Tarihsel bilgiler altcoin hakkında neler söylüyor?

Bir evvelki haftalık kapanıştan evvel XRP, 2021 boğa koşusundan çabucak evvelki önceki kırılma üzere, alçalan üçgenin üzerine çıktı. Uzun süren bir tesellinin akabinde fiyatlar önümüzdeki günlerde alım yapmak için büyük bir potansiyel sergiledi. Artık sırada amaçlar 0.83 ve 1.04 dolar bölgelerinde. Ayrıyeten datalar, XRP’nin son bir ayın en yüksek süreç hacmini topladığını gösteriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler, 4 Altcoin İsmi Verdi: 10x Yapma Yolunda! 4

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, kimi analistler XRP’nin 15 dolara kadar yükselebileceğini öne sürmüştü.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap