Analist Solana ve Bu 4 Altcoin’de Şubat’ta Ralli Bekliyor!

Analist Solana ve Bu 4 Altcoin’de Şubat’ta Ralli Bekliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Solana ve Bu 4 Altcoin’de Şubat’ta Ralli Bekliyor!

Popüler Youtube analisti Altcoin Sherpa, Solana (SOL), Chainlink (LINK) ve diğer üç altcoin projesini “Şubat ayında izlenecek kripto para birimleri” listesine ekliyor. Analistin fiyat beklentilerini ve teknik analizlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Solana (SOL), LINK, AXS ve KNC analizi

Yakın tarihli Youtube yayınında Altcoin Sherpa, akıllı sözleşme platformu Solana için 140 dolar hedefine bir toparlanma rallisi başlatmadan önce 65 dolar civarına düşmesini beklediğini söyledi:

Sadece 60-70 dolar alanını birkaç kez test ettiğini ve dip oluşturup sonra yukarı çıktığını, yüksek hacimle tekrar 140 dolar civarına ulaştığını ve sonra geri çekilmesini bekliyorum.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Solana ve Bu 4 Altcoin’de Şubat’ta Ralli Bekliyor! 1

Sherpa’nın listesindeki bir diğer altcoin, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK). Analist, LINK fiyatının önemli bir destek alanına yakın işlem gördüğü için yükselişe geçtiğini söylüyor:

Muhtemelen LINK için herhangi bir dip seviyede satın almayı düşünebilirsiniz. 15 dolara kadar bir geri dönüş görmemizin mümkün olduğunu düşünüyorum. Bana göre, düşüşlerin oldukça hızlı bir şekilde satın alındığını gördüğümüz ve yüksek satış hacmini göz önüne aldığımızda oldukça güçlü görünüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Solana ve Bu 4 Altcoin’de Şubat’ta Ralli Bekliyor! 2

Sıradaki, Blockchain tabanlı oyun Axie Infinity (AXS). Altcoin Sherpa, metaverse coin 45 dolar desteğini ihlal ederken fiyatı için güçlü bir ralli öngörüyor:

Yine de 2x gibi ya da 45 dolardan 90 dolara ya da bu seviyelerden bazılarını (110 doların üzerinde) bekleyebilirsiniz. Bunun gelmesi kesinlikle mümkün.

Altcoin Sherpa şu anda AXS’de yükselişte olsa da, yakın zamanda ATH seviyesini aşmasını beklemiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Solana ve Bu 4 Altcoin’de Şubat’ta Ralli Bekliyor! 3

Altcoin Sherpa KNC ve NEAR’ı da yakından takip ediyor

Kripto analisti, Ethereum tabanlı Kyber Network Crystal’ı (KNC) da yakından takip ediyor. Altcoin Sherpa’ya göre, KNC, piyasadaki genel düşüş eğiliminin ortasında bile çok güçlü görünüyor:

Kişisel olarak herhangi bir dip fiyatta satın almayı düşünürdüm. Direnç seviyelerini yaklaşık 2,40 dolar civarında arardım.

Analistin radarındaki son altcoin, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı Blockchain Near (NEAR). Altcoin Sherpa, 14 dolardaki hedefine ulaşmadan önce NEAR için bir hamle daha öngörüyor:

Belki 8 dolara kadar son bir potansiyel sarsıntı görmemiz mümkün ve giriş emrim burada hazır. Ancak genel olarak, bu altcoin oldukça güçlü ve bana göre şu anda diğer birçok kripto paradan biraz daha iyi görünüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap