Analist: Shiba Inu Önümüzdeki Günlerde Bu Düzeyleri Vurabilir!

Analist: Shiba Inu Önümüzdeki Günlerde Bu Düzeyleri Vurabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist: Shiba Inu Önümüzdeki Günlerde Bu Düzeyleri Vurabilir!

Kripto analisti Filip L, Shiba Inu fiyat hareketinin, teknik üçgen tabanına karşı 0,00002140 dolarda fiyat baskısı gördüğünü belirtiyor. Analiste göre, SHIB fiyat hareketi, varlığının dip seviyesini test etmek için ayarlandı. Filip L’nin SHIB analizini, Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

“Yatırımcılar durgunluktan kaçarken, Shiba Inu kanıyor”

Shiba Inu (SHIB) fiyat hareketi, son iki ayda fiyat hareketini belirleyen düşüş üçgeninden çıkmanın eşiğinde. Küresel piyasaların resesyona girdiğine dair giderek artan raporların ardından yatırımcılar kripto para birimlerinden genel olarak kaçarken, olumsuz yönde bir ara vererek, mevcut en düşük seviyelere doğru neredeyse %70’lik bir düşüş için yer açılıyor. Bu korkunç tahmin göz önünde bulundurularak, SHIB fiyat hareketinin 0,00000655 dolara gerilemesi nedeniyle daha fazla kanama gerçekleşebilir.

Shiba Inu fiyat hareketi, her geçen gün daha fazla karşı rüzgarın bir araya gelmesiyle düşüş üçgeninden çıkmaya çalışan ayılardan büyük bir sıkışma görüyor. Ukrayna’daki durum ve Çin’deki yeni karantinalar tedarik zinciri sorunlarını yeniden gündeme getiriyor ve bankalar gelecekle ilgili raporlarında resesyon kelimesini daha sık kullanmaya başlıyor. Bu, kripto para birimlerinin geri plana atılması ve pozisyonlarını kapatan yatırımcılardan günlük nakit çıkışına tanık olması nedeniyle yatırımcı duyarlılığına ağırlık veriyor.

SHIB fiyatı, 200 günlük SMA’nın altındaki 55 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile ölüm haçının (death cross) arkasında hatırı sayılır bir ivme ile her an 0,00002140 doların altına kırılabilir gibi görünüyor. Bunun yanında, Göreceli Güç Endeksi aşırı satıma yakın değil ve short satıcıların düşüş trendinde biraz daha kazanç elde etmesinin kapısını açıyor. Önümüzdeki günlerde, yol boyunca aylık S1 ve S2 destek seviyelerini kırarak, yalnızca SHIB’lerin en düşük seviyesine yakın olan 0,00000607 dolar civarında bir taban bulmak için 0,0000100 dolara keskin bir düşüş olabilir.

BTC Piyasası: Analist: Shiba Inu Önümüzdeki Günlerde Bu Düzeyleri Vurabilir! 1

Tüm finansal piyasalarda kırmızı bayraklar ortaya çıkıyor olsa da, yatırımcılar mevcut krizin ötesine bakmak için hala bir geri dönüş üzerinde çalışıyor olabilirler. Merkez bankaları ekonomileri bu korkunç durumdan kurtarabilirse, yatırımcıların karlı indirimlerden yararlanmak için kripto para birimleri satın almaya başlayabilir. Bu, bir geri dönüşe dönüşebilir ve fiyat ilk olarak 0,00002500 dolarının üzerine çıkıp 55 günlük SMA’yı kırarak ve %28,6 Fibonacci seviyesinin üzerinde 0,00002787 dolara ulaşabilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap