Analist: Sert Düşen Bu 4 Altcoin’i Toplama Zamanı!

Analist: Sert Düşen Bu 4 Altcoin’i Toplama Zamanı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist: Sert Düşen Bu 4 Altcoin’i Toplama Zamanı!

Kripto analisti Conor Kenny, ileriye dönük ciddi potansiyele sahip ilk 4 farklı altcoin projesini açıkladı. Şu anda değerlerinde %50 veya daha fazla düşüşteler. Bu nedenle analist, satın almak için mükemmel bir fırsat olabileceğini düşünüyor. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Listede adı geçen ilk altcoin Solana (SOL)

Solana, Blockchain teknolojisinin DeFi çözümleri sağlamak için izinsiz doğasına dayanan, oldukça işlevsel bir açık kaynak projesi. Analist, Solana’nın inanılmaz bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. Analiste göre, Solana üzerine inşa edilen bir sürü oyun var çünkü çok ucuz ve en iyi projelerden biri. Analist, yavaş büyüdüğünü belirtiyor ve bu nedenle uzun vadeli trade edenler için en iyi seçim olduğunu söylüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist: Sert Düşen Bu 4 Altcoin’i Toplama Zamanı! 1SOL fiyat grafiği

Sıradaki Ethereum rakibi Cardano (ADA)

Cardano, amacının “değişkenlik yapanların, yenilikçilerin ve vizyonerlerin” olumlu küresel değişim getirmesine izin vermek olduğunu söyleyen bir Proof of Stake (PoS) Blockchain platformu. “Bu harika bir proje” diyen analist, sadece bu projelere büyümeleri için zaman verilmesi gerektiğini ve yavaş bir büyümenin, büyük bir patlamadan çok daha iyi ve çok daha sürdürülebilir olduğunu belirtiyor. Bu nedenle analiste göre Cardano’da çok fazla gelecek potansiyeli var.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist: Sert Düşen Bu 4 Altcoin’i Toplama Zamanı! 2 ADA fiyat grafiği

Listedeki bir sonraki altcoin Vechain (VET)

VeChain, çok yönlü, kurumsal düzeyde bir katman-1 akıllı sözleşme platformu. Analisti bu projenin, Çin ile olan bağlantıları ve genel piyasa nedeniyle kesinlikle çöktüğünü hatırlatıyor. Ancak yapmaya çalıştıkları şeyin hala çok iyi, çok güçlü ve piyasa için çok gerekli olduğunu da kaydediyor. Analiste göre, temelde tüm tedarik zinciri lojistiğini ve Blockchain ve kripto alanında çok daha fazlasını bozuyorlar, bu yüzden kesinlikle kontrol edilmesi gereken bir proje.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist: Sert Düşen Bu 4 Altcoin’i Toplama Zamanı! 3 VET fiyat grafiği

Son proje bir meme coin’i olan Dogecoin (DOGE)

Dogecoin (DOGE), popüler “doge” internet memesine dayanıyor ve logosunda bir Shiba Inu bulunuyor. Dogecoin, devasa pompasından sonra 10 sente düştü. Kitlesel topluluklar, büyük hype ile topluluk projeleri hakkında söylenecek çok şey var. Yani tüm ünlülerin desteğiyle, Dogecoin’de olan her şeyle analiste göre, bu hala göz önünde bulundurulması gereken potansiyel bir altcoin.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist: Sert Düşen Bu 4 Altcoin’i Toplama Zamanı! 4 DOGE fiyat grafiği

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap