Analist Michaël van de Poppe, Fantom (FTM), Polygon (MATIC) ve Üç Ek Altcoin İçin Fiyat Hedeflerinden Bahsetti

Analist Michaël van de Poppe, Fantom (FTM), Polygon (MATIC) ve Üç Ek Altcoin İçin Fiyat Hedeflerinden Bahsetti

Paylaş
BTC Piyasası: Analist Michaël van de Poppe, Fantom (FTM), Polygon (MATIC) ve Üç Ek Altcoin İçin Fiyat Hedeflerinden Bahsetti

Popüler kripto para analisti ve trader Crypto Michael, Ethereum rakibi Fantom (FTM), Polygon (MATIC) ve diğer üç altcoin için sırada ne olduğunu inceledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Michaël van de Poppe, işletmeler için ölçeklenebilir bir blok zinciri olan Fantom’un şu anda Bitcoin’e (FTM/BTC) karşı önemli bir destek seviyesinde işlem yaptığını belirtti:

“Çok basit, büyük bir koşu görüldü. Buna dayanarak, spot long aramak için ilk alan, sıçradığımız alan. Çok nezih görünüyor.”

BTC Piyasası: analist micha l van de poppe fantom ftm polygon matic ve uc ek altcoin icin fiyat hedeflerinden bahsetti 0 y9AG7vKX

Şu anda FTM/BTC çifti, Van de Poppe’nin 0,00005 BTC’deki (2,11 dolar) giriş noktasının hemen üzerinde seyreden 0,000053 BTC seviyesinde (2,23 dolar) işlem görüyor.

Trader’ın radarındaki bir diğer kripto para ise Polygon. Van de Poppe’a göre, MATIC, daha yüksek diplere devam ettiği için son düzeltmesine rağmen hala yükselişte görünüyor.

“Yeşil bölge, korunması gereken çok önemli bir bölge. 2.15-2.20 doların üzerine çıkarsa, başka bir yükseliş koşusunun gerçekleşebileceğini varsayıyorum.”

BTC Piyasası: analist micha l van de poppe fantom ftm polygon matic ve uc ek altcoin icin fiyat hedeflerinden bahsetti 1 aBpfdtBB

Sıradaki, kripto para Van de Poppe’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,84 dolardan keskin bir düzeltme yaptıktan sonra iki güçlü destek seviyesine yaklaştığını söylediği blockchain oyun platformu Enjin Coin (ENJ).

“Kişisel olarak uzun zamandır aramak istediğim iki büyük destek alanı.”

ENJ şu anda 2.21 dolardan el değiştiriyor. Van de Poppe’un grafiğine göre iki önemli nokta 2,20 dolar ve 1,90 dolar.

BTC Piyasası: analist micha l van de poppe fantom ftm polygon matic ve uc ek altcoin icin fiyat hedeflerinden bahsetti 2 PGgkB9jD

Woo Network’ün token’ı WOO da, Van de Poppe’nin listesinde yer alıyor. Kripto para analistine göre WOO, Bitcoin’e (WOO/BTC) karşı büyük bir direniş gerçekleştirerek ralli yapabilir:

“Bu, büyük bir çıkış için hazırlanıyor. Daha yüksek dipler oluştururken direnci sürekli test ediyor. Başka bir kırılma=yükseliş devamı.”

BTC Piyasası: analist micha l van de poppe fantom ftm polygon matic ve uc ek altcoin icin fiyat hedeflerinden bahsetti 3 PeVl1rdW

Analistin listesinde yer alan son kripto para ise Zilliqa (ZIL). Van de Poppe’a göre Zilliqa, Bitcoin’e (ZIL/BTC) karşı ani direncini kaldırmayı başardı ve şimdi 0.0000014 BTC’de (0.05 dolar) bir yükseliş daha düşük bir yapı için hazır görünüyor.

“Bu, tıpkı Aralık ayındaki altcoinlerin harika fırsat sunması gibi, yukarı doğru bir çıkış yaptı (ATOM ve LINK’i hatırlıyor musunuz?). Şu anda bir destek alanında, iyi bir nokta olabilir.”

BTC Piyasası: analist micha l van de poppe fantom ftm polygon matic ve uc ek altcoin icin fiyat hedeflerinden bahsetti 4 si3yrMpP

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap