Analist Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) Yatırımcıları için İhtar Verdi

Analist Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) Yatırımcıları için İhtar Verdi

Paylaş
BTC Piyasası: Analist Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) Yatırımcıları için İhtar Verdi

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformlarının son artışından sonra Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) için potansiyel alım fiyatlarını yorumladı.

Van de Poppe, Ethereum’un dört ayın ilk en yüksek seviyesine çıkmayı başardıktan sonra şimdi 3.500 dolardan bir sonraki direncine doğru gittiğini söyledi.

Van de Poppe, önde gelen akıllı sözleşme platformunun direnci 3.500 dolardan kıramazsa Ethereum’un düzeltebileceğini söyleyerek yatırımcıları uyardı.

Yazı yazıldığı sırada, Ethereum 3.146 dolardan işlem görüyordu.

BTC Piyasası: Analist Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) Yatırımcıları için İhtar Verdi 1

Cardano’ya gelince, Van de Poppe, ADA’nın önemli bir düzeltici hamle yapmadan önce kısa vadede toparlandığını söyledi. Poppe, şöyle konuştu;

“Buradaki en yüksek seviyeleri süpürmemiz çok muhtemel görünüyor, çünkü bu direnç noktası, düşüş eğilimi gösteriyor ve ardından insanlar hala pozisyonlardan kâr almaya istekli oldukları için 0,95 dolara doğru düzeltici bir hareket yapıyoruz. Bu anlamda, henüz bir devam beklemiyorum… Devam etmeye başlamadan önce kendimize düşük veya potansiyel olarak daha yüksek bir dip için bir yeniden test bulacağız.”

Yazı yazıldığı esnada, Cardano 1,13 dolardan el değiştiriyordu.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap