Analist: Mart 2020’de Yeni Boğa Başlıyor!

Analist: Mart 2020’de Yeni Boğa Başlıyor!

Paylaş
Analist: Mart 2020’de Yeni Boğa Başlıyor!

Kripto para sektörünün en ünlü analistleri arasında yer alan Skew’in aktardığı bilgilere göre, Bitcoin; 2020 yılının Mart ayı ile birlikte yeni bir boğa rallisine başlayacak.

Bu yıl Nisan ayı gibi çok büyük bir ralli yapan ve yıl içinde 14 bin dolara kadar çıkan BTC, daha sonra ise büyük bir düşüş yaşadı. Şu anda 8 bin doların üzerinde tutunmaya gayret eden lider kripto para birimi için konuşan ünlü analist; Kasım sonuna kadar kötü gidişin devam edebileceğini söyledi.

Bu kötü gidişin Kasım sonrasında Mart ayına kadar yerini normal ve ortalama bir seyre bırakacağını belirten Skew, buna karşın Mart 2020’den sonra ise yeni bir boğa koşusuna başlayacağımızı iddia etti.

Başarılı analist, aynı bu yıl gibi, geçen yılın Kasım ayının da kripto para sektörü için çok kötü geçtiğini ve Bitcoin fiyatının yüzde 50 oranında düştüğünü hatırlattı.

Skew, buna karşın kendisinin uzun vadede oldukça ‘bullish’ bir pozisyonda olduğunu ifade ederken, bir boğa koşusu beklentisi içinde olduğunu da çok net bir şekilde vurgulamış oldu.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap