Analist, MANA ve AXS’de Bu Düzeyleri Bekliyor!

Analist, MANA ve AXS’de Bu Düzeyleri Bekliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, MANA ve AXS’de Bu Düzeyleri Bekliyor!

Analiste göre Decentraland (MANA) bu hafta en az %20 kazanç elde etmeye hazırlanıyor. Decentraland fiyatı Pazar günü yükseldi ve yeni işlem haftasının havasını belirledi. Axie Infinity fiyatı yukarı doğru harekete hazırlanıyor ve AXS art arda dördüncü kazanç gününe gidiyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, MANA ve AXS’de Bu Düzeyleri Bekliyor! 1

MANA fiyatında daha fazla yükseliş mümkün mü?

Analist Filip L.’ye göre Decentraland (MANA) fiyatı, fiyat hareketinin %78.6 Fibonacci seviyesinin üzerine 3.00 dolardan kırılmasının ardından daha yukarı yönlü olarak belirlendi ve şimdi Pazar günü 3.66 doları veya %61.8 Fibonacci düzeltme seviyesini işaretleyecek şekilde ayarlandı. Hedefine ulaşırsa, %61.8 Fibonacci seviyesi, boğaların bu süreçte fiyatı aylık R1 pivotunun ötesine itebileceğini varsayarak daha fazla yukarı yönlü potansiyelin kilidini açacağından, getiri en az %20 civarında olacaktır. Mevcut arka rüzgarların hüküm sürmesi durumunda analist 4.00 dolara bile olası bir ralli bekliyor.

Yatırımcılar geçen hafta merkez bankalarından gelen tüm bilgileri işledikçe ve bir kez daha riskli yatırımlar aradıkça, 4,00 dolara doğru daha fazla yükseliş bekliyoruz. Öte yandan, bazı merkez bankacılarından gelen olumsuz haberler yatırımcılar arasında biraz panik yaratabilir. Kısa vadede, bu seviye tutmalı, ancak baskı artarsa, hafta boyunca olumsuz haberler gelmeye devam ederken, 2.56 dolara doğru daha fazla düşüş bekleyin.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, MANA ve AXS’de Bu Düzeyleri Bekliyor! 2

Analiste göre Axie Infinity fiyatı yukarı doğru patlamaya hazırlanıyor. AXS boğaları, 73.62 dolara ulaşmadan önce suyu 72 dolar civarında test ediyor. Bu haftanın ilerleyen saatlerinde, 85,00 doları hedefleyen, kazançların %16’sı değerinde daha yüksek bir kırılma bekliyoruz. Axie Infinity (AXS) fiyatı, bu hafta başka bir alanın kilidini açarak ve potansiyel olarak %16’lık bir kazanç sağlayarak yükseliş eğilimine hazır görünüyor.

Boğalar, 73.62 dolar seviyesini test ettikten sonra bunu başarmaya hazır, ancak önceden biraz kar almayla karşı karşıya. Göreceli Güç Endeksi (RSI) biraz fazla ısındığı için geçici bir düşüş hoş karşılanmayacak ve şimdi soğuma şansı yakalayarak boğalara fiyat hareketi yeniden başlamadan önce girebilecekleri bir alan sunuyor. AXS fiyatının önce gerçek 73.62 dolar direnç seviyesiyle yüzleşmesi gerekecek ve mevcut geri çekilme uzun ticarete yeniden girme fırsatı sunduğu için bunun üzerine çıkabilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap