Analist, Kripto Kışında Tutulacak 4 Altcoin’i Paylaştı!

Analist, Kripto Kışında Tutulacak 4 Altcoin’i Paylaştı!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist, Kripto Kışında Tutulacak 4 Altcoin’i Paylaştı!

Sözde bir “kripto kışı” hakkındaki tüm analizlerin yanı sıra, popüler Youtube analisti Paul Barron bu dönemde yatırımcılarını koruyabilecek 4 “dayanıklı” altcoin projesini paylaşıyor. Analistin stake getirilerini de ele aldığı yakın tarihli videosunun ayrıntılarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Ayı piyasasında takip edilebilecek 4 altcoin projesi

Listenin ilk altcoin projesi Binance Coin (BNB), günlük işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto borsasının yerel kripto para birimi. Binance, kripto para borsalarını küresel olarak finansal faaliyetlerin ön saflarına getirmeyi amaçlıyor. Borsa hakkında son gelişmelerde bir Automata Network yatırımı söz konusu. Diğer yandan, Nexo borsasının %8’e varan stake getirisi ve web 3 gizliliği olan Manta tarafından desteklenen alt tabaka çerçevesindeki yatırımlar, BNB’nin kripto kışında hayatta kalmak için büyük bir potansiyele sahip olduğunu kanıtlayacak birçok faktörden bazıları.

BTC Piyasası: Analist, Kripto Kışında Tutulacak 4 Altcoin’i Paylaştı! 1

Listedeki ikinci altcoin Polygon (MATIC), Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için ilk iyi yapılandırılmış, birlikte çalışabilirlik platformu. Temel bileşeni, çoklu uygulama türleri oluşturmayı destekleyen modüler, esnek bir çerçeve olan Polygon SDK’dır. Ek olarak, The Sandbox (SAND), Polygon üzerinde stake edilebiliyor. Stake ödülleri ile hala en iyi performans gösteren NFT’lerden biri. Celsius %9,1, Nexo ise %16 getiri sağlıyor. Analiste göre uzun vade yatırım için MATIC düşünülebilir.

BTC Piyasası: Analist, Kripto Kışında Tutulacak 4 Altcoin’i Paylaştı! 2

Sıradaki altcoin ise Polkadot (DOT). Proje, yalnızca token’lerin değil, herhangi bir veri veya varlık türünün cross chain aktarımını kolaylaştıran özel bir Blockchain’e sahip. Polkadot ile kullanıcılar bir tür daha güvenli cross chain etkileşimi elde edebilirler. Ayrıca çok fazla stake fırsatına sahip: Crypto.com %10, Nexo %15’e varan oranlarda geri dönüş sağlıyor

BTC Piyasası: Analist, Kripto Kışında Tutulacak 4 Altcoin’i Paylaştı! 3

Bahsedilecek bir sonraki altcoin Helium (HNT), Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları için merkezi olmayan, Blockchain tabanlı bir ağ. Helium mainnet, düşük güçlü kablosuz cihazların birbirleriyle iletişim kurmasına ve node ağı üzerinden veri göndermesine izin verir. Stake yapılabilen ve aynı zamanda doğrulayıcı (validatör) görevi alabileceğiniz bir proje. Analist, HNT fırsatlarının kripto kışında yakın takip edilebileceğini söylüyor.

BTC Piyasası: Analist, Kripto Kışında Tutulacak 4 Altcoin’i Paylaştı! 4

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap