Analist, Büyük Kârlar Verebilecek 8 Altcoin’in İsmini Verdi!

Analist, Büyük Kârlar Verebilecek 8 Altcoin’in İsmini Verdi!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist, Büyük Kârlar Verebilecek 8 Altcoin’in İsmini Verdi!

Yeni bir YouTube yayınında, kripto analisti Crypto Love, 2022’de yüksek kazanç sağlayabilecek bazı akıllı sözleşme platformlarını tahmin etmeye çalıştı. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, analistin 2022 altcoin sepetine göz atalım.

2022 radarına alınabilecek 8 altcoin projesi

Elrond (EGLD)

Listedeki ilk altcoin Elrond (EGLD), parçalama (sharding) kullanarak son derece hızlı işlem hızları sunmayı amaçlayan bir Blockchain protokolü. Proje kendisini fintech, DeFi ve nesnelerin interneti’ni içeren yeni bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor. Akıllı sözleşme yürütme platformunun saniyede 15.000 işlem, altı saniye gecikme ve 0,001 dolar işlem maliyeti kapasitesine sahip olduğu bildiriliyor. EGLD fiyatı 114 dolara desteğine geriledi ve 196 dolar hızlıca tırmandı. Düzeltici piyasa ardından hızlıca toparlana bilmesi nedeniyle analistin listesinde ilk sırada.

BTC Piyasası: Analist, Büyük Kârlar Verebilecek 8 Altcoin’in İsmini Verdi! 1

Waves (WAVES)

Listenin ikinci altcoin projesi Waves (WAVES), DApp’ler ve akıllı sözleşmeler dahil olmak üzere çeşitli kullanım durumlarını destekleyen çok amaçlı bir Blockchain platformu. Uzun zaman önce, WAVES yaklaşık 35 dolara yükselmeden önce 9 dolar civarında işlem görüyordu. Aşağıdaki yeşil hareketli ortalama çizgisinden güçlü bir destek buldu. Şimdi 30 doların üzerinde işlem görüyor.

BTC Piyasası: Analist, Büyük Kârlar Verebilecek 8 Altcoin’in İsmini Verdi! 2

Polkadot (DOT)

Sıradaki altcoin Polkadot (DOT), yalnızca token’lerin değil, herhangi bir veri veya varlık türünün cross-chain aktarımını kolaylaştıran ve böylece Blockchain’lerin birbirleriyle birlikte çalışabilir olmasına izin veren, özel bir Blockchain ağını birbirine bağlayan ve güvence altına alan açık kaynaklı bir multi-chain protokol. Polkadot, Web3 olarak da bilinen merkezi olmayan bir Blockchain interneti için temel sağlamak üzere tasarlandı. Polkadot da güçlü bir destek bandına yaklaştı ve satın alma için noktalı yeşilin üzerinde kırıldı. Analiste göre 2022 için izleme listesine almaya değer.

BTC Piyasası: Analist, Büyük Kârlar Verebilecek 8 Altcoin’in İsmini Verdi! 3

Avalanche (AVAX)

Bir sonraki altcoin Avalanche (AVAX), merkezi olmayan uygulamalar ve özel Blockchain ağları için bir platform olarak işlev gören birinci katman Blockchain. Akıllı sözleşmeler için popüler Ethereum’u yerinden etmeyi amaçlayan güçlü rakiplerinden biridir. Ölçeklenebilirlikten ödün vermeden saniyede 6.500 işleme kadar daha yüksek işlem çıktısına sahip olarak bunu yapmayı hedefliyor. Avalanche tamamen kırmızı çizgilerde değil, ortada kanalda işlem görüyor. Bu çizgiler, alım ve satımları tahmin etmekte kullanılır. Yazım sırasında AVAX 86 dolardan işlem görüyor.

BTC Piyasası: Analist, Büyük Kârlar Verebilecek 8 Altcoin’in İsmini Verdi! 4

BNB Coin (BNB)

Listedeki beşinci altcoin Binance (BNB), günlük işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsasının yerel kripto para birimidir. Binance, kripto para borsalarını küresel olarak finansal faaliyetlerin ön saflarına getirmeyi amaçlıyor. Binance’in adının arkasındaki fikir, bu yeni paradigmayı küresel finansta göstermektir – Binary Finance veya Binance. Fiyat hareketlerinde, BNB, aşırı satım veya aşırı alım bölgesinde işlem görüyor. Birkaç kez yeşil noktalı çizgiden sekti. Analiste göre uzun vade için BNB takip edilmesi gereken bir altcoin olabilir.

BTC Piyasası: Analist, Büyük Kârlar Verebilecek 8 Altcoin’in İsmini Verdi! 5

Stellar (XLM)

Altıncı altcoin Stellar (XLM), paranın taşınmasına ve saklanmasına izin veren açık bir ağdır. Temmuz 2014’te piyasaya sürüldüğünde, hedeflerinden biri dünyanın bankasızlara ulaşarak finansal katılımı artırmaktı – ancak kısa bir süre sonra öncelikleri finansal firmaların Blockchain teknolojisi aracılığıyla birbirleriyle bağlantı kurmasına yardımcı olmaya yöneldi. Aşağıdaki grafikten görüldüğü üzere kanalın destek çizgisine yakın işlem görüyor.

BTC Piyasası: Analist, Büyük Kârlar Verebilecek 8 Altcoin’in İsmini Verdi! 6

Ethereum Classic (ETC)

Bir sonraki altcoin Ethereum Classic (ETC), Temmuz 2016’da piyasaya sürülen Ethereum’un (ETH) bir hard fork’udur. Ana işlevi, DApp’leri barındırma ve destekleme yeteneğine sahip bir akıllı sözleşme ağıdır. ETC fiyatı, yaklaşık Aralık ayından bu yana oldukça uzun bir süredir yeşil çizginin üzerinde dalgalanıyor. Ethereum madenciliğinin sona yaklaşması, son PoW Blockchain’lerden biri olan ETC fiyatını son 7 günde %80 yukarı yönde etkiledi.

BTC Piyasası: Analist, Büyük Kârlar Verebilecek 8 Altcoin’in İsmini Verdi! 7

Ethereum (ETH)

Son altcoin Ethereum (ETH), kendi kripto para birimi olan Ether’e sahip, merkezi olmayan bir açık kaynaklı Blockchain sistemi. ETH, diğer birçok kripto para birimi için ve ayrıca merkezi olmayan akıllı sözleşmelerin yürütülmesi için bir platform olarak çalışır. ETH fiyatı bir süredir aşırı alım bölgesindeydi, ancak fiyat yükselmeye devam etmeden önce satış satış baskısını tecrübe etti. Analiste göre sıradaki hedefler 4 bin dolar.

BTC Piyasası: Analist, Büyük Kârlar Verebilecek 8 Altcoin’in İsmini Verdi! 8

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, madencilik kullanan kripto para birimlerinin yasaklanmasına yönelik MiCA oylaması yeterli oy toplayamadı. Bu nedenle, listede yer alan Ethereum ve Ethereum Classic yatırımcıları rahat bir neden alabilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap