Analist, Büyük Atılımlar Beklediği 2 Altcoin’i Duyurdu!

Analist, Büyük Atılımlar Beklediği 2 Altcoin’i Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Büyük Atılımlar Beklediği 2 Altcoin’i Duyurdu!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti Benjamin Cowen popüler bir katman-1 akıllı sözleşme platformunun ilk iki kriptoya karşı yükselişinin neden gelecekte daha fazla kazanıma yol açabileceğini ortaya koyuyor. Benjamin Cowen, popüler altcoin Avalanche‘ın (AVAX) birkaç aydır Ethereum’a (ETH) kıyasla daha yükseğe çıktığını söylüyor. Öte yandan Cowen, 2.000 ila 4.000 dolar arasındaki fiyat aralığının, daha yüksek fiyatlara giden Ethereum için büyük bir yeniden birikim bölgesi olduğunu söylüyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Büyük Atılımlar Beklediği 2 Altcoin’i Duyurdu! 1

Popüler altcoin Avalanche’dan büyük hamle bekliyor

Cowen AVAX için “ETH’ye karşı yükselme şansı var. 2021 Ekim’ine geri dönerseniz, bir süredir istikrarlı bir şekilde artıyor, yavaş yavaş yükseliyor” diyor. Analiste göre, AVAX Ethereum’a karşı çıkar ve [0.06 ETH’ye doğru] yönelmeye başlarsa, bu onu daha da çekici kılar. Cowen ayrıca, Ether’in ise Bitcoin‘den daha iyi performans gösterdiğine dikkat çekiyor. AVAX’ın Bitcoin’e (BTC) karşı nasıl biriktiğine değinen analist, BTC’ye karşı sistematik bir yükseliş eğiliminde olduğunu belirtiyor. Cowen, Avalanche’ın Bitcoin ve Ethereum’a karşı nasıl yığıldığını “gerçek testin geldiği yer” olduğunu ekliyor. Analist şöyle diyor:

AVAX’ın Bitcoin değerlemesi hemen hemen sistematik bir yükseliş trendinde. Ve yerel dipten, yaklaşık %1800 arttığını görebilirsiniz. Yine, bu ABD dolarına değil, Bitcoin’e karşı! Bitcoin’in de 2020’nin sonlarından bu yana yükseldiğini düşünürsek bu oldukça etkileyici.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Büyük Atılımlar Beklediği 2 Altcoin’i Duyurdu! 2

Kripto analisti Benjamin Cowen, Ethereum’un (ETH) yaklaşık bir yıllık yatay yeniden birikimden sonra büyük bir çıkış için hazırlandığını söylüyor. ETH için konuşan analist şöyle diyor:

Ethereum’ın sonunda 2.000 ve 4.000 dolar olan bu uzun yeniden birikim bölgesinden çıkması için iyi bir olasılık var gibi görünüyor. 2.000 ila 4.000 dolar arası bence yeniden birikim bölgesi. Bundan kurtulur ve daha yükseğe çıkarsak, o zaman işler biraz çılgına dönebilir. Daha da yükselirsek bu fiyatlara tekrar geri döneceğimizin garantisi yok. Yapabilirdik ama buradan ne zaman ayrılsak bu fiyatları hiç ziyaret etmedik. Önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönersek ve sonra Ethereum patlar ve daha yüksek trendlere başlarsak, belki 7.000-8.000 dolar seviyesine çıkarız ve o zaman yarım yıl boyunca yanlara doğru gitmemiz gerekiyor…

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap