Analist: Bu Metaverse Coin Yakında Binance’e Girebilir!

Analist: Bu Metaverse Coin Yakında Binance’e Girebilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist: Bu Metaverse Coin Yakında Binance’e Girebilir!

Türkiye’deki kripto para topluluğu tarafından yaygın bir şekilde takip edilen bir analist olan JrKripto, bir metaverse coin projesinden bahsederek Binance listelemesi beklediğini aktardı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Binnace, işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsasıdır. Peki, analistin Binance’te listeleneceğini düşündüğü coin hangisi? İşte detaylar…

JrKripto, bu metaverse coin için Binance listelemesi bekliyor

150 binden fazla insan tarafından takip edilen JrKripto, yakın zamanda attığı bir tweet’inde Radio Caca’ya (RACA) dikkat çekti ve RACA’nın “yakın bir zaman diliminde Binance’te listelenmesini” beklediğini aktardı. Aşağıda da görebileceğiniz tweet’te analist, RACA’ya yönelik beklediği seviyeleri de aktardı. JrKripto’ya göre teknik açıdan bakıldığında RACA için 0.0017 dolar kritik bir seviyeydi ve bu seviyenin aşılması, kripto parayı güçlendirdi.

Şimdi, bu seviyenin destek haline gelmesi durumunda RACA’nın önünün açık olacağını düşünen analist, 0.00239 dolarlık direncin geçildiği takdirde de 0.00583 doların hızlı bir şekilde görülebileceğini belirtiyor. Analizini, “RACA çok farklı” ifadeleriyle sonlandırıyor. Yazım sırasında RACA, yüzde 26’lık bir artış ile 0.002272 dolardan el değiştiriyor. Kripto para biriminin yedi günlük ölçekteki artışı ise yüzde 61 oranında.

Radio Caca (RACA) nedir?

Radio Caca (RACA) ayrıca, öğrencilerin çalışması ve oynaması için bir metaverse oluşturmak üzere en iyi küresel üniversitelerle ortaklık yapan merkezi olmayan özerk bir organizasyon, yani DAO’dur. Yerel tokenı RACA tarafından desteklenen bu Blockchain ekosistemi, United States of Mars (USM) metaverse’ü, bir non fungible token yani NFT, pazaryeri ve Metamon adlı bir oyna-kazan yani P2E oyunundan oluşur. USM, kullanıcıların arazi sahibi olabileceği, mağazalar ve sanat galerileri gibi binalar inşa edebileceği, oyun oluşturup oynayabileceği bir 3D metaverse’tür.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist: Bu Metaverse Coin Yakında Binance’e Girebilir! 1

Yazım sırasında RACA, 683 milyon dolarlık piyasa değeri ile CoinMarketCap’teki en iyi 20 metaverse tokenı arasında yer alıyor. RACA, daha önce Binance Smart Chain olarak bilinen, Ethereum (ETH) ve OEC’ye köprülenmiş BNB Chain’i temel alan bir tokendır.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap