Analist: Bu Küçük Altcoin, Fırlayarak Top 25’e Girecek!

Analist: Bu Küçük Altcoin, Fırlayarak Top 25’e Girecek!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist: Bu Küçük Altcoin, Fırlayarak Top 25’e Girecek!

Binance borsasının yerel kripto para birimi BNB, 2021 altcoin boğasında 140 gün gibi kısa bir süre içinde %550’den fazla değer kazandı. Popüler bir Twitter analistine göre başka bir borsa token’i daha benzer performans sergileyebilir. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan analistin beklentilerine göz atalım.

Kevin Svenson: Bu düşük değerli altcoin ilk 25’e girecek

Bir sonraki boğa koşusu boyunca, popüler kripto analisti Kevin Svenson, tek bir altcoin projesinin piyasa değeri sıralamasında ilk 50 kripto para birimi arasına yükselebileceğini söylüyor. Yakın tarihli analizlerinde, Svenson, KuCoin Token’in (KCS) Binance Coin (BNB) ve Cronos’un (CRO) ayak izlerini takip ederek piyasa değerine göre 76.sıradan ilk 25 kripto para birimi arasına yükseleceğini “garanti” ediyor:

Kasım 2021’den bu yana yaşanan tüm çöküş sırasında, KuCoin Token en güçlü kripto paralardan biriydi. BTC ile karşılaştırıldı ve değerini korudu… KCS’nin bir boğa içindeyse ne yapacağını hayal edin.

BTC Piyasası: Analist: Bu Küçük Altcoin, Fırlayarak Top 25’e Girecek! 1

KuCoin, Ethereum (ETH) ağına dayalı bir kripto para birimi. KuCoin’in yerel token’i KCS, ticaret ücretlerini düşürerek ve yatırımcılarını ödüllendirerek ağ katılımını teşvik etmeyi amaçlıyor. KuCoin şu anda 21.32 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde kabaca %16.8 kazandı.

BTC Piyasası: Analist: Bu Küçük Altcoin, Fırlayarak Top 25’e Girecek! 2

Svenson, gelecekte en büyük 100 piyasa değeri sıralamasında tüm kripto paralar arasında en iyi performans gösteren kripto para birimi olacağına inanıyor. Analist, bu ayın başlarında katman-2 protokolü Loopring (LRC) için bir fiyatlandırma artışı da öngördü. Loopring, GameStop’un Blockchain üzerine inşa edilen yeni NFT platformunun beta sürümünün, LRC’nin fiyatının arttığı aynı zamanda erken kayıtlar ve para yatırma için çevrimiçi olduğunu söyledi.

Loopring neden takip edilmeli

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Svenson’ın 24 Mart tarihli analizlerinde, Loopring fiyatını %46 yükseldiğini ve piyasa değerine göre 80’inci sıraya ulaştığını gördük. Fiyat artışı, Loopring’in GameStop’un Blockchain üzerine inşa edilen yeni NFT platformunun beta sürümünün erken kayıtlar ve fon mevduatları için yayında olduğunu ve yakın gelecekte tam bir lansmanla birlikte geldiğini duyurmasıyla geldi.

BTC Piyasası: Analist: Bu Küçük Altcoin, Fırlayarak Top 25’e Girecek! 3

Loopring, herkesin sıfır bilgi (ZK) kanıtlarını kullanarak Ethereum (ETH) ağı üzerinde velayet dışı, ledger tabanlı değiş tokuşlar oluşturmasına olanak tanır. LRC yatırımcıları, Loopring protokolü kullanılarak oluşturulan merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) tarafından ödenen ücretlerden stake ödülleri kazanabilirler.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap