Analist, Bu Hafta Alınacak 5 Altcoin’in İsmini Verdi!

Analist, Bu Hafta Alınacak 5 Altcoin’in İsmini Verdi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Bu Hafta Alınacak 5 Altcoin’in İsmini Verdi!

Youtube analisti Joe Parys, çok aylı satışların ardından hızla toparlanabilecek 5 potansiyel altcoin projesini değerlendiriyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, analistin fiyat tahminlerini inceleyelim.

Bu hafta boğaların sahne alabileceği altcoin projeleri

Bitcoin (BTC) listenin ilk sırasında. Biriktirme aşamasının Bitcoin fiyatının tabanı, son geçişlerden sonraki 0 ​​ila 29 gün içindeydi. Dokuz gün önce yaşananlar tekerrür edecek olursa, bu Bitcoin’in 26.000 dolara kadar düşebileceği anlamına gelebilir. Analiste göre bu nedenle, önümüzdeki günlerin dalgalı piyasasından sonra neler olacağı çok önemli olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Bu Hafta Alınacak 5 Altcoin’in İsmini Verdi! 1

İkinci sıradaki altcoin Polkadot (DOT), herhangi bir veri veya varlık türünün cross-chain aktarımını kolaylaştıran ve böylece birbirleriyle birlikte çalışabilir olmasına izin veren, özel bir protokol. DOT fiyatı, 20 günlük EMA’nın üzerine 17 dolara yükseldi ancak boğalar, 50 günlük 18 dolarlık bir SMA’da direnci aşamadı. Bununla birlikte, boğaların 50 günlük SMA’dan çok fazla zemin bırakmadığına dair olumlu bir işaret var ve bu, yatırımcıların direncin üzerinde bir kırılma beklentisiyle pozisyonlarını koruyabileceğini gösteriyor. Analistin beklentisi DOT fiyatının 23 dolara ulaşabileceği yönünde. Bu seviye ayrıca kar alımı için uygun bir nokta olabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Bu Hafta Alınacak 5 Altcoin’in İsmini Verdi! 2

Üçüncü sıradaki The Sandbox (SAND). 2011 yılında Pixowl tarafından başlatılan, kullanıcıların bir oyun biçiminde dijital varlıklar oluşturmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına olanak tanıyan bir sanal dünya. Analiste göre fiyat mevcut seviyelerinden yükselirse, boğalar SAND’i 3.51 dolar civarında olan 200 günlük SMA’nın üzerine itmeye çalışacak. Bunun üzerinde bir kırılma, yaklaşık 4,50 dolara ve ardından 4,86 ​​dolara yükselebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Bu Hafta Alınacak 5 Altcoin’in İsmini Verdi! 3

Sıradaki THORChain (RUNE), kullanıcıların varlıkların tam velayetini kaybetmeden kripto para paralarını çeşitli ağlar arasında kolayca değiş tokuş etmelerini sağlayan merkezi olmayan bir likidite protokolü. RUNE son birkaç gündür çok güzel hareketler gördü. 3 dolardan alan yatırımcılar şimdiden 2x yaptılar. THORCHain’in 20 dolara ulaşması, uzun vadede yukarı yönde biraz daha fazla yer olabileceğini gösteriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Bu Hafta Alınacak 5 Altcoin’in İsmini Verdi! 4

Listenin son altcoin projesi Zcash (ZEC), mahremiyet ve anonimliğe odaklanan merkezi olmayan bir kripto para birimi. Ağdaki node sistemlerinin, bu işlemlerle ilgili hassas bilgileri ifşa etmeden işlemleri doğrulamasını sağlayan zk-SNARK sıfır bilgi kanıtlama teknolojisini kullanır. Zcash ayrıca 135 dolarlık direncini kıran hoş bir yükseliş trendinde ve şu anda 140 ila 150 dolar civarında. Ayılar bir kırılma girişiminde bulunursa, analiste göre seviye tekrar 135 dolar civarında olabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Bu Hafta Alınacak 5 Altcoin’in İsmini Verdi! 5

FED faiz artırırsa altın, Bitcoin ve gram altın fiyatları ne olur? Kriptokoin.com olarak derlediğimiz, Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş’in güncel analizlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap