Analist: Bu Coin Aptos, ICP, ETC, AVAX ve XRP’i Geçecek!

Analist: Bu Coin Aptos, ICP, ETC, AVAX ve XRP’i Geçecek!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist: Bu Coin Aptos, ICP, ETC, AVAX ve XRP’i Geçecek!

Kripto para analisti Jack Niewold, son tahlillerinde farklı kestirimlere yer verdi. Trend bir altcoin’in Aptos, ETC, AVAX ve XRP üzere piyasa devlerini geride bırakacağını öne sürdü.

“Bu altcoin Aptos, ICP, ETC, AVAX ve XRP’yi geride bırakacak”

Jack Niewold’ın tahlillerine nazaran, Nisan ayında gerçekleşen airdrop ile ağır ilgi gören Arbitrum (ARB), piyasa pahası sıralamasını kökten değiştirebilir. Kripto analisti, Arbitrum’un Hedera, Aptos, Stellar, ICP, LEO, Avalanche ve XRP’yi geride bırakacağını sav ediyor:

ARB, tasfiye edilemez kaldıraçlı ETH betaya erişim sağlarken, kaçınılmaz olarak Hedera, Aptos, Stellar, ICP, ETC, LEO Token, Avalanche ve XRP’yi geride bırakacak.

https://twitter.com/JackNiewold/status/1650568650238091310

Arbitrum’un gerisindeki katalizör, 8 Mart’ta başlayan Vertex beta testine dayanıyor. Kripto ticaret protokolü Vertex, kurumsal yatırımcıları çekmek gayesiyle Arbitrum ağında mukaveleler uyguladığını duyurdu. 8 Mart’ta protokol, spot ve türev ticaret için seçilen bir küme kurumsal yatırımcıyla beta testine başladı.

https://twitter.com/vertex_protocol/status/1633525522117562369

Niewold’a nazaran ARB, Ethereum süreç fiyatlarının yükseldiği son günlerde öteki coin’lerden daha ekonomik fiyat sağlıyor. Ayrıyeten, 8 Mart’ta Vertex ile kaldıraçlı ETH süreçleri sunmaya başladı. Bu fonksiyonellik ile Niewold, ARB’nin kripto para piyasasında yükselişe geçeceğini lisana getirdi.

Arbitrum rakipleri karşısında ne kadar güçlü?

Kripto topluluğu, Arbitrum’un (ARB) XRP ve Aptos’u geride bırakıp bırakamayacağını tartışmaya devam ediyor. Birtakım yorumcular, Arbitrum’un yatırımcılara kıymetli bir bedel sunmadığını savunuyor. Öbürleri ise Ethereum ağındaki yüksek fiyatların gölgesinde Arbitrum’un daha yeterli performans sergileyeceği görüşünde.

Arbitrum, Ethereum ağı üzerinde çalışan bir Layer 2 tahlilidir. Daha süratli, daha ekonomik ve daha ölçeklenebilir süreçler sunarak Ethereum ağının performansını artırır. Platform, Ethereum’ın güvenliğini korurken, off-chain hesaplama ve depolamaya müsaade veren Optimistic Rollups teknolojisini kullanır.

BTC Piyasası: Analist: Bu Coin Aptos, ICP, ETC, AVAX ve XRP’i Geçecek! 1

Ancak, XRP ve Aptos üzere altcoin’ler, eşsiz kıymet teklifleri sunarak kendilerini farklılaştırmaya çalışıyor. Bilhassa XRP, anında, düşük maliyetli ve inançlı hudut ötesi ödemeler konusunda kesim başkanı pozisyonunda. Öten yandan, Aptos, Web 3.0 uygulamaları için en verimli altyapıyı sağlıyor.

Arbitrum’un ivme kazandığı ve Ethereum ağındaki tıkanıklığı hafiflettiği zati ortada. Lakin XRP ve Aptos’u geride bırakıp bırakamayacağı şimdi kesin değil. Arbitrum’un bilhassa Ethereum ağında mevcut yüksek fiyatların gölgesinde daha uygun bir performans gösterebileceği düşünülüyor.

NFT2.0 Arbitrum’a geliyor

NFT 2.0, standart özelliklere ek olarak ( kimlik ve meta veriler) ek özelliklere sahip olan NFT’lerdir. Kullanıcılar tıpkı vakitte, mint sırasında NFT’nin gerekli özelliklerini seçebilirler. Arbitrum’un bu teknolojiyi benimsemesi, Envelop entegrasyonu ile gerçekleşti.

BTC Piyasası: Analist: Bu Coin Aptos, ICP, ETC, AVAX ve XRP’i Geçecek! 2

Son olarak, Arbitrum’ın geliştirici aktivesinin süratle düştüğünü belirtelim. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız raporlara nazaran, projenin faal geliştirici sayısı durağan kalıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap