Analist, Bu 9 Altcoin’e Dikkat Çekti: Amaçlara Gidiyorlar!

Analist, Bu 9 Altcoin’e Dikkat Çekti: Amaçlara Gidiyorlar!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist, Bu 9 Altcoin’e Dikkat Çekti: Amaçlara Gidiyorlar!

Türk kripto piyasasında popüler olan analist ve trader Enes Turan, Twitter hesabından 760 bin takipçisine önümüzdeki aylarda hedeflerine ulaşacağını söylediği 9 altcoin projesini paylaştı. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaştığı altcoin’lere bir göz attık.

Analistin paylaştığı altcoin projeleri

Popüler analist Enes Turan, önümüzdeki iki ayda mahşerin dört atlısı olacağını iddia ettiği altcoin projeleri: Holo (HOT), Swipe (SXP), Looks Rare (LOOKS) ve Radio Caca (RACA). Analist, ayrıca Auto (AUTO), Bakery Token (BAKE), Reef (REEF), Flamingo (FLM) ve Newscrypto (NWC) için her şeyin çok güzel olacağını söylüyor. Enes Turan, seçtiği altcoin projelerinin hedeflerine ulaşacağına inandığını belirtiyor.

Holo (HOT), merkeziyetsiz uygulama barındırmak üzere Holochain kullanılarak inşa edilmiş olan peer-ro-peer dağıtık bir platform. DApp geliştirmek için Blockchain teknolojisinin kullanılması şartını ortadan kaldırıyor. Holo protokolünün amacı, merkeziyetsiz uygulamaların kolayca erişilebilir olduğu bir ekosistem ve pazaryeri sunarak, ağ katılımcıları tarafından Holochain kullanılarak geliştirilen uygulamalarla internetin daha geniş bir alanı arasında köprü görevi görmek.

Swipe, yerel SXP tokeni tarafından desteklenen küresel ödeme kartları oluşturmak için tasarlanmış API’si ile itibari ve kripto para dünyaları arasında bir köprü oluşturmaya çalışan bir platform. Swipe ayrıca, Uniswap, SushiSwap ve THORchain tarafından çatallanan ve Swipechain tarafından desteklenen bir Otomatik Piyasa Yapıcısı olan Swipe Swap adlı bir on-chain ürüne sahip.

BTC Piyasası: Analist, Bu 9 Altcoin’e Dikkat Çekti: Amaçlara Gidiyorlar! 1

Looks Rare (LOOKS), traderları ve içerik oluşturucuları katılım için aktif olarak ödüllendiren topluluk odaklı NFT piyasası olan LookRare’e güç veren tokeni. LookRare’in platform alım satım ücretlerinin %100’ü, LOOKS token stakerları tarafından kazanılıyor. Kullanıcılar LookRare’de NFT trade ederek, LOOKS’u stake ederek ve daha fazlasını yaparak LOOKS token’leri kazanıyorlar.

Radio Cac (RACA), Universal Metaverse’in (USM) yerel tokeni. Radio Caca aynı zamanda “Maye Musk Mystery Box” NFT’nin münhasır yöneticisidir. USM Lab, USM ve P2E Blockchain oyununun yaratıcısı. Universal Metaverse, kullanıcıların arazi sahibi olabileceği, mağazalar ve sanat galerileri gibi binalar inşa edebileceği, oyun oluşturup oynayabileceği bir 3D Planet sanal dünyası.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap