Analist, Bu 4 Altcoin’e Dikkat Çekti: Varlıklı Edebilirler!

Analist, Bu 4 Altcoin’e Dikkat Çekti: Varlıklı Edebilirler!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Bu 4 Altcoin’e Dikkat Çekti: Varlıklı Edebilirler!

Türk kripto para piyasasında V For Kripto takma adıyla tanınan bir analist, 237 bin Twitter takipçisine, önümüzdeki yıllarda zengin edeceğini iddia ettiği 4 altcoin projesini paylaştı. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarına okuyucularımız için bir göz attık.

V For Kripto’nun zenginlik hayali kurduğu altcoin projeleri

Kripto analisti takipçilerine görüşlerini sormadan önce, kendisinin önümüzdeki yıllarda yatırımcılarını zengin edebileceğini düşündüğü altcoin projelerini paylaştı:

CEEK VR (CEEK), Universal Music, Apple ve T-Mobile gibi ortaklarla mevcut bir Sanal Gerçeklik platformu sunuyor. CEEK, patentli VR başlıklarını ve CEEK’in VR platformunu kullanarak VR içeriği oluşturuyor, düzenliyor ve dağıtıyor. СЕЕК kullanıcıları Smart TV’ler, Cep telefonları, AR ve VR kulaklıklar gibi akıllı cihazlar aracılığıyla canlı performanslara ve diğer heyecan verici deneyimlere fiziksel olarak erişebiliyor. Altcoin piyasa değeri bakımından CoinMarketCap’te 179. sırada yer alıyor ve yazının yazıldığı sıralarda son 24 saat içinde %2,98 düşüşle 0,3128 dolardan işlem görüyordu.

Radio Cac (RACA), Universal Metaverse’in (USM) yerel tokeni. Radio Caca aynı zamanda “Maye Musk Mystery Box” NFT’nin özel yöneticisi ve bilindiği üzere USM Lab, USM ve P2E Blockchain oyununun yaratıcısı. Universal Metaverse, kullanıcıların arazi sahibi olabileceği, mağazalar ve sanat galerileri gibi binalar inşa edebileceği, oyun oluşturup oynayabileceği bir 3D Planet sanal dünyası. Altcoin piyasa değeri bakımından CoinMarketCap’te 226. sırada yer alıyor ve yazının yazıldığı sıralarda son 24 saat içinde %4,02 düşüşle 0,001618 dolardan işlem görüyordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Bu 4 Altcoin’e Dikkat Çekti: Varlıklı Edebilirler! 1

Bloktopia (BLOK), Polygon tarafından desteklenen ve üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir metaverse. Bloktopia’da, 21 seviyeden (21 milyon Bitcoin’in tanınması olarak) oluşan merkezi olmayan bir sanal gerçeklik gökdeleni, kullanıcıların kripto bilgilerine ve kapsamlı içeriğe tek bir yerden erişmeleri için merkezi bir merkez görevi görüyor. Altcoin piyasa değeri bakımından CoinMarketCap’te 291. sırada yer alıyor ve yazının yazıldığı sıralarda son 24 saat içinde %12,89 artışla 0,01656 dolardan işlem görüyordu.

Victoria VR, kullanıcıları tarafından oluşturulan ve sahip olunan Unreal Engine üzerine kurulu gerçekçi grafiklere sahip Sanal Gerçeklikte Blockchain tabanlı bir MMORPG. Victoria VR Dünyasında oyunlar, görevler, bitmeyen maceralar, sanal galeriler ve NFT’leri 3D olarak değiştirebileceğiniz The Big Market VR olması planlanıyor. Altcoin piyasa değeri bakımından CoinMarketCap’te 313. sırada yer alıyor ve yazının yazıldığı sıralarda son 24 saat içinde %17,73 düşüşle 0,1803 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap