Analist, Boğa Koşusu İçin Altcoin Seçimlerini Açıkladı!

Analist, Boğa Koşusu İçin Altcoin Seçimlerini Açıkladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Boğa Koşusu İçin Altcoin Seçimlerini Açıkladı!

Altcoinbuzz bir boğa koşusunda kıymetli olacak altcoin seçimlerini açıkladı. Analistin kripto para seçimlerine daima birlikte bakalım.

Ayı piyasasında yaklaşım

Bu ayı piyasası sırasında kripto sanayisine katılan beşerler muhtemelen bunun yanlış bir seçim olduğunu düşüneceklerdir. Bu anlaşılabilir bir durum.  Ancak, kripto yatırımlarıyla ilgili olan şey, patladıklarında hakikaten büyük olmalarıdır. Ayrıyeten bunu çoğunlukla bir boğa koşusunda görüyoruz. Örnek olarak Solana’yı ele alalım. Solana’nın tokenı 2021 yılında neredeyse %10.000 oranında patladı. Gerçek vakit geldiğinde bu piyasada işler işte bu kadar çılgınlaşıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Boğa Koşusu İçin Altcoin Seçimlerini Açıkladı! 1

Her kripto analisti bir boğa koşusunun yaklaştığına inanıyor. Bitcoin’in halvingiyle tetiklenen bir şey 2024’te gerçekleşecek. Başkaları ise 2025’te tepe yapacağına inanıyor. Görüşünüz ne olursa olsun, bir boğa koşusunun geleceğini kesin olarak biliyoruz. Ve kış üzere biz de buna hazırlanıyoruz. Hasebiyle, akıllı yatırımcılar boğa koşusu öncesinde favori projelerini seçmeye başladı bile. Lakin kripto piyasası binlerce projeyle dolu. Bu yüzden bir proje seçmek sıkıntı olabilir. İşte bunlardan 4 tanesi:

Altcoin RocketX (RVF)

Altcoin RocketX, en gelişmiş hibrit CEX ve DEX toplayıcılarından biri. Bu projenin kullanım durumları çoğunlukla kullanım durumlarına bağlı. Kullanıcıların 200’den fazla borsadaki fiyatları karşılaştırmasını kolaylaştırır. Bu biçimde, traderlar her takasta en âlâ fiyatlara erişebiliyor.RocketX, farklı kripto kullanıcı sınıfları için kıymet sağlar. Onu bu kadar özel yapan da budur.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Boğa Koşusu İçin Altcoin Seçimlerini Açıkladı! 2

Dapps ve kurumlar için bir orta yazılım misyonu görür. Mümkün olan en yeterli fiyatı sunan uygulama içi kripto takasları için tek bir API kullanarak global kripto likiditesine erişimlerini kolaylaştırıyor. Projenin temel maksadı, blockchainlerin birlikte çalışabilirliğini geliştirmek. Ayrıyeten tek bir kullanıcı arayüzü ve API aracılığıyla tüm en düzgün blockchainlere erişimi kolaylaştırarak benimsenmeyi artırmak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Boğa Koşusu İçin Altcoin Seçimlerini Açıkladı! 3

Önemli bir proje Lossless (LSS)

Dolandırıcılık, kripto sanayisinde büyük bir kaygı kaynağı. İstatistikler, son 1 yılda DeFi protokollerinden 1 milyar dolardan fazla para çalındığını gösteriyor. Ve bu sayı artmaya devam ediyor. Lakin, altcoin Lossless’ın önlemeye çalıştığı şey budur. Yani Lossless, dolandırıcılığın gerçekleşmesini engelleyen bir kripto projesidir. Dolandırıcılık tanımlama parametreleri altında hileli süreçleri donduruyor. Başka taraftan fonları sahiplerine iade ediyor.

Son olarak, altcoin Lossless parlak bir geleceği olan gerçek bir muahede üzere görünüyor. LSS tokenı fiyatların ödenmesi, stake etme ve oylamaya katılma için kullanılıyor. LSS tokenı birebir vakitte dolandırıcılığı tespit eden kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılıyor. Ayrıyeten protokolün yönetişim tokeni.

Altcoin Rejuve.ai (RJV)

Rejuve.AI, SingularityNet tarafından geliştirilen yapay zeka dayanaklı merkezi olmayan bir uzun ömür ağıdır. Ana maksadı sağlıklı insan ömrünü uzatmaktır. Rejuve.AI, kullanıcıların modellerinden ve bilgilerinden para kazanabilecekleri merkezi olmayan bir platformdur. Ayrıyeten araştırmacıların uzun ömür araştırmaları için en yanlışsız ve muteber bilgi setine erişmelerine yardımcı oluyor.

İlk adım, dünya çapındaki kullanıcıların sıhhat datalarını göndermelerini sağlayan Longevity taşınabilir uygulaması. Canlı interaktif uzun ömür araştırma data tabanını geliştiriyor. Ayrıyeten kişiselleştirilmiş içgörü ve teklifler alır. Altcoin Rejuve.AI, uzun ömürlülük piyasasındaki mevcut sıkıntıları ele almayı amaçlamaktadır. Tarihî olarak, uzun ömürlü eserlere sırf zenginlerin erişimi vardı. Ayrıyeten, teknoloji devleri rutin olarak taşınabilir aygıtlardan bilgi toplamakta. Fakat bu dataları sağlayan bireyler nadiren rastgele bir mükafattan yararlanmakta.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Boğa Koşusu İçin Altcoin Seçimlerini Açıkladı! 4

RJV token’ı ağın lokal token’ı olarak hizmet vermekte. Bilgi bilimciler ve yapay zeka modelleyicileri ağa katkıda bulunarak bu tokeni elde edebilirler. RJV tokenlarını giyilebilir aygıtlarda, test kitlerinde, danışmanlıklarda ve diyet desteklerinde özel indirimlerle takas edebilirler. Bu projeyle ilgili olasılıklar sonsuz. Bir sonraki boğa koşusunda altcoin RJV’nin önemli halde patlayabileceğine inanıyoruz.

FUSE

Altcoin Fuse, kıymetli mücevherlerimizden biri. Mümkün olduğunca kolay bir biçimde yeni tokenlar oluşturmayı mümkün kılmayı amaçlamakta. Fuse, kripto para ödemelerini entegre ederken Web3 uygulamalarını denemek, yayınlamak ve genişletmek isteyen işletme sahipleri ve kuruluşlar için yapılmıştır. Ayrıyeten Fuse, Ethereum ile de uyumludur. Yani Ethereum üzerinde konuşlandırılan rastgele bir akıllı kontrat Fuse üzerinde çalışabilir.

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda altcoin FUSE, Fuse platformunun mahallî tokeni. Gaz fiyatlarını ödemek için kullanılır ve eklenen her blokla birlikte verilir. 100’den fazla merkezi olmayan hizmet operatörü uygulamalarını Fuse üzerinde başlatmıştır. Fuse’da etkileyici bir benimseme kelam konusu. Öbür taraftan bir boğa koşusunda büyük bir patlama yaşayabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap