Analist, Bitcoin’in Sıradaki Adımını ve Patlayacak 2 Altcoin’i Duyurdu!

Analist, Bitcoin’in Sıradaki Adımını ve Patlayacak 2 Altcoin’i Duyurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist, Bitcoin’in Sıradaki Adımını ve Patlayacak 2 Altcoin’i Duyurdu!

Popüler bir kripto para traderı, Bitcoin’in (BTC) yükseliş ivmesini 50.000 dolara kadar sürdüreceğini düşünüyor. Ayrıca yakın zamanda yükseliş görülebilecek 2 altcoin projesini de aktarıyor. İşte detaylar…

Analist, Bitcoin tahminlerini aktardı

Bir kripto para analisti olan Credible, 319.000 Twitter takipçisine BTC’nin şimdiden “B dalgasının” zirvelerini veya bir üçgen yapısının ilk yükselişini kırdığını söylüyor. Analist, “B dalgamızın en yüksek seviyelerini kırdık, bu da üçgenin muhtemelen daha önce tamamlandığını gösteriyor. Herhangi bir düşüş yaşarsak ilgi alanları aynıdır (yeşil bölgeler), ancak bu noktada, doğrudan 50.000 dolara kadar çıkabiliriz,” ifadelerini kullandı.

BTC Piyasası: Analist, Bitcoin’in Sıradaki Adımını ve Patlayacak 2 Altcoin’i Duyurdu! 1

Kısa vadede büyük bir düzeltme beklemediğini de sözlerine ekledi. Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), yazı yazılırken 47.196,69 dolardan işlem görüyor ve bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık yüzde 11 arttı.

Analist, bu 2 altcoin projesinde yükseliş bekliyor

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere, eşler arası ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera Hashgraph (HBAR)’a da değinen analist, HBAR’da yükseliş görülebileceğini ima ediyor. HBAR yazı yazılırken 0,23 dolardan işlem görüyor. Analist aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

HBAR gerçekten iyi görünüyor. Dip seviyemizin – aylardır bahsettiğim seviyenin aynısı – olduğunu doğrulamak için haftalık kırmızı seviyeyi temizliyor. Daha önce dip noktanın içeride olduğunu düşündüğümü ve sadece onaya ihtiyacımız olduğunu söylemiştim – KIRMIZI’nın (haftalık seviye) üzerinde kapanış bence bunu doğruluyor.

BTC Piyasası: Analist, Bitcoin’in Sıradaki Adımını ve Patlayacak 2 Altcoin’i Duyurdu! 2

Ek olarak analist, sabit para borsası Curve Finance (CRV) üzerine inşa edilmiş Ethereum tabanlı bir protokol olan Convex Finance (CVX) için büyük şeyler tahmin ediyor. Analist, “Düşük seviyelerden şimdiden yüzde 100’den fazla yükseldi, bir sonraki yakın ilgi/direnç alanı, biraz geri çekilme görebileceğimizi düşündüğüm 40 dolar civarında,” ifadelerini kullandı. CVX, yazı yazılırken 30.39 dolardan işlem görüyor.

BTC Piyasası: Analist, Bitcoin’in Sıradaki Adımını ve Patlayacak 2 Altcoin’i Duyurdu! 3

Credible Crypto ayrıca CRV’nin kendisi hakkında iyimser hissediyor. Analist, CRV’nin mevcut direnç seviyesini kırması halinde 4,50 dolar aralığına kadar yükselebileceğini söylüyor. CRV yazı yazılırken 2,66 dolardan işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap