Analist: Balinalar, Bu Altcoin’i Long’luyor! Tırmanabilir

Analist: Balinalar, Bu Altcoin’i Long’luyor! Tırmanabilir

Paylaş
BTC Piyasası: Analist: Balinalar, Bu Altcoin’i Long’luyor! Tırmanabilir

Bitcoin ve altcoin piyasası çift haneli değer kaybederken, popüler bir Twitter analisti balinaların milyonlarca dolarlık long işlemlerini açığa çıkardı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

“Lider altcoin ralli için zorlayıcı noktaya ulaştı”

Tanınmış bir kripto uzmanına göre, Ethereum (ETH), ödülün riskten büyük ölçüde ağır bastığı bir yerde işlem görüyor. Light lakaplı kripto analisti, en büyük akıllı sözleşme platformu Ethereum’un, ATH seviyesi 4.800 dolardan ciddi bir düşüşün ardından pozitif ivme kazandığını bildiriyor:

Uzun süredir ETH/USD çifti için Kasım’ın en yüksek seviyesinden bu yana en inandırıcı konum burada. 2.200 dolara dip seviyesine %40’tan fazla düşüş yaşandı. Sonuç olarak, düşen bıçağı yakalayamıyoruz. Bitfinex milyarderi ek destek talep etti. Herkes Ukrayna’da miyop olduğunda, kendine özgü güç ortaya çıkıyor.

BTC Piyasası: Analist: Balinalar, Bu Altcoin’i Long’luyor! Tırmanabilir 1

Bitfinex balinalarının etkinliği söz konusu olduğunda analist, cepleri derin Ethereum yatırımcılarının kripto türev borsasında muazzam long pozisyon açtığını söylüyor:

Finex balinaları önceki iki saatte 45.000 ETH ekledi.

Yazım sırasında 45.000 ETH 117.90 milyon dolar civarında bir değere sahip.

BTC Piyasası: Analist: Balinalar, Bu Altcoin’i Long’luyor! Tırmanabilir 2

Bir ETH balinası piyasası zirvesinde 2 milyon dolarlık long pozisyonunu kapattı

2021’in Kasım ayında Light, büyük bir Ethereum (ETH) balinasının 2 milyar dolarlık ETH kaldıraçlı long pozisyonunu kapattığını keşfetti ve piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para biriminin zirvesinde gerçekleşti. Analist, balina hareketleri hakkında şu verileri paylaşıyor:

Ethereum, satmak için Kraken’e 90 milyon dolar aktarırken, Bitfinex balinası, büyük olasılıkla sol sahneden ihtiyatlı bir şekilde ayrılmak amacıyla 2 milyar dolarlık ETH kaldıraç talep etti.

BTC Piyasası: Analist: Balinalar, Bu Altcoin’i Long’luyor! Tırmanabilir 3

Kripto stratejisti ayrıca Bitcoin (BTC) milyonerlerinin davranışlarını da izliyor. Light’a göre BTC balinaları, aktif olarak en büyük kripto para birimini topluyor:

Bitfinex’teki balina saldırganlığını artırıyor:

  • pozisyon kurma sürecini hızlandırma
  • 700 BTC’lik limit teklifleri eklendi.
BTC Piyasası: Analist: Balinalar, Bu Altcoin’i Long’luyor! Tırmanabilir 4

Yazım sırasında Ethereum (ETH), son 24 saate %11,08 ve geçen haftaya göre %18,97 değer kaybıyla 2,425.38 dolardan işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap